Star-Lord sa ukáže aj mimo Strážcov Galaxie

Chris Pratt, predstaviteľ Star-Lorda, sa čoskoro objaví ako hlavná postava vo filme Jurský svet. To znamená kolotoč propagovania a rozhovorov. Pre magazín GQ reagoval, okrem iného, na klebety, že bude novým Indianom Jonesom v rebootovanej sérii. To podľa neho ale nebude možné pretože je časovo vyťažený. Jurassic World totiž v prípade úspechu asi bude mať pokračovania a okrem toho povedal: “Som zaviazaný urobiť ďalších troch alebo piatich Strážcov Galaxie, či čo to je. Teda dvoch Strážcov, plus niekoľko ďalších…”

Tým pravdepodobne myslel, že Strážcovia budú mať aj tretie pokračovanie. To síce nebolo oficiálne potvrdené, ale dá sa to očakávať vďaka popularite prvého filmu. A čo tie ďalšie filmy? To budú asi menšie role v iných marvelovských filmoch. Možno sa nám splní sen a uvidíme Star-Lorda spolu s Avengermi. A do dvojdielneho súboja s Thanosom, Avengers: Infinity War, by sa Star-Lord hodil. Ďalší film, ktorý sa ponúka ja Captain Marvel, ktorý má tiež blízko k vesmírnej stránke marvelovských komiksov. V komiksoch sa Captain Marvel dokonca stala členkou Strážcov Galaxie. A samozrejme Star-Lord sa môže ukázať aj vo filmoch, ktoré ešte neboli oznámené.

Strážcovia Galaxie 2 budú v kinách 5.5. 2017. Chrissa Pratta uvidíme najbližšie v Jurskom svete už 11.6. 2015.

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.