Star Wars seriál The Mandalorian a jeho prvý trailer

D23 Expo nám predstavilo aj prvý trailer seriálu The Mandalorian. Dlhé roky sme mohli príbehy zo Star Wars sveta sledovať v rôznych médiach, teda hlavne vo filmoch, ale aj v animovaných seriáloch alebo v hrách. Teraz dostáva svoju príležitosť aj seriálové spracovanie na platforme Disney+.

Trailer sa zameriava skôr na atmosféru seriálu než na nejaké detaily dejovej linky. Podľa traileru sa ocitáme v chaotickej časti príbehu, kde žoldnieri prenasledujú zvyšky ríše a snažia sa prežiť. Seriál si taktiež zachoval klasické vizuálne spracovanie, ktoré kombinuje praktické a digitálne efekty.

Pedro Pascal in The Mandalorian (2019)

Tvorcom seriálu je Jon Favreau, ktorého môžme poznať ako Happy Hogana v MCU. Pedro Pascal (Game of Thrones, Narcos) si zahral Mandaloriana a ďalej v seriáli uvidíme Brendana Wayna (Agents of S.H.I.E.L.D.), Giancarla Esposita (Breaking Bad, The Jungle Book), Taiku Waititi (Thor: Ragnarok) alebo Ginu Carano (Deadpool, Rýchlo a zbesilo 6). Seriál The Mandalorian uvidíme 12. novembra na Disney+.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.