Star Wars seriál The Mandalorian a jeho prvý trailer

D23 Expo nám predstavilo aj prvý trailer seriálu The Mandalorian. Dlhé roky sme mohli príbehy zo Star Wars sveta sledovať v rôznych médiach, teda hlavne vo filmoch, ale aj v animovaných seriáloch alebo v hrách. Teraz dostáva svoju príležitosť aj seriálové spracovanie na platforme Disney+.

Trailer sa zameriava skôr na atmosféru seriálu než na nejaké detaily dejovej linky. Podľa traileru sa ocitáme v chaotickej časti príbehu, kde žoldnieri prenasledujú zvyšky ríše a snažia sa prežiť. Seriál si taktiež zachoval klasické vizuálne spracovanie, ktoré kombinuje praktické a digitálne efekty.

Pedro Pascal in The Mandalorian (2019)

Tvorcom seriálu je Jon Favreau, ktorého môžme poznať ako Happy Hogana v MCU. Pedro Pascal (Game of Thrones, Narcos) si zahral Mandaloriana a ďalej v seriáli uvidíme Brendana Wayna (Agents of S.H.I.E.L.D.), Giancarla Esposita (Breaking Bad, The Jungle Book), Taiku Waititi (Thor: Ragnarok) alebo Ginu Carano (Deadpool, Rýchlo a zbesilo 6). Seriál The Mandalorian uvidíme 12. novembra na Disney+.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Druhá polovica 5. série Fear The Walking Dead sa vracia na AMC

Druhá polovica 5. série na seba nedala dlho čakať. Po mesiaci od konca prvej polovice …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.