Štart natáčania a nové logo Black Panthera

Chadwick Boseman alias Black Panther sa nám premiérovo predstavil už koncom apríla minulého roku v snímke Captain America: Civil War. Ihneď po premiére filmu sa stal veľmi obľúbenou postavou pre mnohých fanúšikov, čo viedlo k neprekvapivému vyhláseniu, že Black Panther dostane svoj vlastný sólo film. To sme však vedeli už dávno, nuž práve teraz nastal ten čas, ktorý priniesol príchod prvého natáčacieho dňa. 

Martin Freeman, Chadwick Boseman a Danai Gurira (Michonne z Walking Dead)
Martin Freeman, Chadwick Boseman a Danai Gurira (Michonne z Walking Dead)

 

Je to už rok, čo sa diváci dozvedeli túto novinku a preto nie je prekvapenie, že Marvel začal už pracovať na filme na rozdiel od Bena Afflecka, ktorý stále uvažuje nad svojim filmom “The Batman“. S natáčaním sa začalo začiatkom minulého týždňa a za ten čas pohltili sociálne siete fotky priamo z pľacu. Louis D’Esposito uverejnil na Twitteri fotku pravdepodobne nového filmového loga. Logo je o dosť jednoduchšie od pôvodného loga a líši sa hlavne veľkosťou a tvarom písma, no stále nám pripomína ten správny wakandský štýl.

Nie je novinkou, že Marvel mení logá filmov viackrát počas natáčania a nakoniec sa formu finálneho loga dozvieme až tesne pred premiérou. Typickým príkladom je Doctor Strange, ktorého logo bolo zmenené dohromady 3-krát a preto sa môže s veľkou pravdepodobnosťou stať, že novo predstavené logo pre Black Panthera sa do premiéry zmení na úplne inú podobu. Tak či tak, logo z filmu neurobí trhák a preto je dôležitejšie sa zamerať na správy ohľadom príbehu, ktoré nám dúfajme v najbližšej dobe ponúkne režisér Ryan Coogler.

Premiéra je pripravená na začiatok roku 2018 a film nám lepšie predstaví pôvod a zaradenie Black Panthera do deja a súvislostí MCU ešte pred veľkou filmovou bitkou Avengers: Infinity War.

Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.