Stephen Amell a hviezda filmu Rýchlo a zbesilo spolupracujú na záhadnom sci-fi projekte

Stephen Amell, hviezda seriálu Arrrow (Oliver Queen) nezaháľa a okrem herectva sa venuje aj iným činnostiam. Napríklad pracuje na jednom sci-fi filmovom projekte s názvom Code 8.

O projekte Code 8 vieme zatiaľ iba málo, prevažne z Stephenovho Facebooku. V novembri minulého roku vo svojom videu na sociálnej sieti odhalil, že Code 8 bude režírovať Jeff Chan a scenár by mal mať pod palcom Chris Pare.

Prednedávnom sa objavili ďalšie informácie. Na festivale v Chicagu Stephen predstavil krátky trailer, no zatiaľ sa vyjadril opatrne – “teaser trailer sa pravdepodobne stane filmom.

a8c9dbfa951331485fbbe7ca07c3bad8

Trailer sa odohráva v meste Lincoln, kde ľudia s „abnormálnymi schopnosťami“ tvoria 60% všetkých zatknutých.

Čo sa týka hereckého obsadenia, aj o tom sú známe nejaké informácie. Na filme sa, podľa dostupných informácii, podieľajú aj Robbie Amell a Sung Kang. Facebookovska stránka však uvádza aj mená Aaron Abrams (Hannibal), Chad Donella (Taken 3) a Alfred Rubin Thompson (Club Dead).

„Pracujem na niečom. Aj Robbie Amell & Sung Kang“

Vyššie spomínaný Robbie Amell je hercov bratranec, podľa predpokladov by mal hrať jedného zo superľudí, Sung Kang (Fast & Furious) bude pravdepodobne na opačnej strane zákona – v traileri je ho vidieť, ako sedí v policajnom vozidle a nahlasuje podozrivé osoby.

Na oficiálnej stránke code8.com momentálne prebieha odpočítavanie, ktoré sa ku koncu dostane 22.marca. Predpokladá sa, že v ten deň bude odhalených viac informácii o pripravovanom projekte.

Zdroj: www.ew.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.