Stranger Things alebo komiks o samurajovi? Nový PoP-Cult

Čím sa zvyknú míňať letné dni, ktoré sa už na letné nepodobajú? Napríklad čítaním hŕby kníh alebo maratónmi seriálov. PoP-Cult Magazín si povedal, že nám ponúkne vo svojej štvrtej epizóde tipy na seriály a jeden tip na komiks.

Štvrtá epizóda, z ktorej by aj George Lucas mal radosť, prináša dve časti. Nájdete v nej pohovor Gaba a Paliho o komikse Usagi Yojimbo, ktorý je veľmi pekným príbehom o samurajovi-zajacovi. Alebo skôr o roninovi, ale to už zistíte vo volume 4. PoP-Cult tento komiks odporúča a vyzdvihuje i krásne zobrazené japonské feudálne obdobie v celom komikse.

A čo druhá časť? Nuž, päť seriálov, ktoré sa oplatí vidieť. Aby ste netápali v tme a neboli po skončení seriálu sklamaní. Dokonca sa PoP-Cultu podarilo vyhnúť komiksovým adaptáciám, čo je v súčasnej seriálovej produkcii takmer nemožné. Nie všetky seriály sú nové, nie všetky sú vhodné pre deti a tých, ktorí sa boja monštier alebo metamfetamínu (hups, menší spoiler pre epizódu 4).

Takže, päť seriálov, ktoré treba pozerať, aby seriálové vzdelávanie nezaostalo za filmovým. A jeden komiks, ktorý tak vytŕča nad ostatnými, že ho jednoducho nie je možné nevidieť. Užite si volume 4!

P.S.: Volume 4 obsahuje imitovanie rôznych zvukov a jednu potitulkovú scénu.

PoP-Cult

PoP-Cult
Webový magazín o komiksoch, filmoch, seriáloch, spoločenských hrách a mnohom ďalšom. Točíme o popkultúre.

Určite si prečítaj

Charles Burns – Génius, ktorý je možno predlohou pána Burnsa

S Charlesom Burnsom sa spája jedna zaujímavá konšpiračná teória (áno, aj my komiksoví fanúšikovia máme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.