Strážcovia Galaxie Vol.2 dostali prvý oficiálny teaser trailer!

Len v októbri sme tu mali Sneak Peek na Strážcov Galaxie Vol.2 a už teraz sa nám dostáva prvého plnohodnotného teaser traileru. Síce pravdou je, že James Gunn má stále ešte dosť času na propagáciu tohto snímku, ale zjavne nenecháva nič na náhodu a začína skoro, aby udržal fanúšikov tejto úspešnej Marvelovky stále v pozore. V priebehu včerajšieho večera sa tento trailer stihol ocitnúť v podstate na každej Facebookovej stránke, ktorú Marvel vlastní, a tak sa proste nestalo, žeby tento trailer niekomu neskočil do očí. Teda neostáva nič iné ako sa pustiť do rozboru teaser traileru Strážcov Galaxie Vol.2.

Ako prvú vec, ktorú si môžete všimnúť je množstvo akcie, ktoré v tomto traileri prevažuje a dalo by sa povedať, že spolu s pasážami plných humoru, zaberá väčšinu času, zatiaľ čo príbeh je opäť iba okrajovo znázornený, pokiaľ vôbec. Prvých 40 sekúnd sa zameriava najmä na dialóg Rocketa a Baby Groota, ktorý dostáva od Rocketa pokyny na splnenie veľmi dôležitej úlohy. Tá úloha zahŕňa nástroj, ktorý by v zlomku sekundy mohol zničiť celú galaxiu, i keď Baby Grootovi to príliš nedochádza. Nechýba kopa skvelých hlášok, oldschoolová hudba, vesmírne naháňačky a dokonca sme sa dočkali predstavenia sľubovanej postavy Mantis, ktorá oplýva zaujímavými schopnosťami. Jednou z nich je možnosť vycítiť pocity druhého s pomocou prostého dotyku, čo bolo odskúšané na Star Lordovi a nasledovne zneužité Draxom, ktorý sa javí ako postava, ktorú budeme v tomto pokračovaní bezpochyby milovať, kvôli svojským prejavom emócií.

Momentky z traileru:

guardians-of-the-galaxy-vol-2-01-215146
Vesmírne monštrum Abilisk

 

guardians-of-the-galaxy-vol-2-02-215147
Rocket vysvetľuje Baby Grootovi ako nepoužívať tento ničivý nástroj

 

guardians-of-the-galaxy-vol-2-04-215149
Baby Groot nemá problém sa popasovať s rôznymi protivníkmi 

 

guardians-of-the-galaxy-vol-2-06-215151
Mantis vysvetľuje Star Lordove pocity

 

Film Strážcovia Galaxie Vol.2 zavíta do lokálnych kín 4.5.2017.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.