Stretnú sa ešte Flash a Supergirl?

V crossoveri seriálov Flasha a Supergirl Barry (Grant Gustin) náhodou pribehol na Earth-2, kde sa stretol so Supergirl. Tento alternatívny vesmír bol pre Barryho prekvapením – nikto ho tam nepoznal a zároveň on nepoznal Supergirl.

the-flash-supergirl-crossover-worlds-finest-image-1-600x400

V seriáli Flash nám už bolo predstavených mnoho dvojníkov postáv (zo seriálov Flash či Arrow), ktorých životy sú v paralelnom svete veľmi odlišné. Po crossoveri sa mnohí z nás pýtali, či Kara Danvers (Mellisa Benoist) existuje aj v “Barryho svete”. Andrew Kreisberg, jeden z autorov seriálu, potvrdil, že aj na Earth-1 existuje verzia Kary Danversovej a je veľmi pravdepodobné, že disponuje superschopnosťami (i keď má iný kostým).

Akákoľvek Kara, ktorá existuje na Earth-1 zároveň musí byť mimozemšťan. Nemôže to by Kara Danversová z Poughkeepsie… Isto, rozdielny kostým, ale existuje.

Powergirl_dc_comics__1920x1080

Ak sa pozrieme do komiksov (odkiaľ vlastne pochádzajú naši superhrdinovia), zistíme, že v komiksoch existuje Karen Starr (Power Girl), ktorá je alternatívno-vesmírnou verziou Kary Danvers. Postava sa v komiksoch objavila aj po boku Supergirl, konkrétne vo “Words Finest” – dieli, po ktorom bola pomenovaná crossover epizóda. Táto “náhoda” naznačuje, že by sa Power Girl mohla objaviť v Central City a spolu s Barrym by zachraňovala svet.

Výkonný producent oboch seriálov, Greg Berlanti, naznačil možnosť ďalšieho crossoveru. Avšak v obrátenej podobe – návštevou Mellisy Benoist alebo Supergirl u Flasha. Sledovanosť crossoveru priniesla vyššiu sledovanosť aj seriálom Flash a Arrow, takže CW je v tomto ohľade spokojná a ďalším crossoverom naklonená.

the-flash-supergirl-crossover-worlds-finest-image-9-440x600

Avšak, nepredbiehajme udalosti – pokým ďalšie série Flasha a Arrowa boli CW oficiálne potvrdené, v CBS sa zatiaľ iba šepká po chodbách, že bude aj druhá séria Supergirl – no oficiálne to zatiaľ nikto nepotvrdil. Je teda zatiaľ záhadou, či Supergirl bude pokračovať ako samostatný seriál alebo ako nová postava u Flasha – či už ako Power Girl alebo ako občasná návštevníčka z alternatívneho vesmíru Earth-2.

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.