Strýko Ben nám už nezomrie!

Ja viem, ja vás opäť zavádzam, on umrie ale…

Vraví sa do tretice všetko dobre, ale vážne smrť strýka Bena nám bola za posledných pár rokov naservírovaná na plátnach hneď dvakrát: prvýkrat v roku 2002Raimiho Spider-manovi  (hral Cliff Robertson) a druhýkrát vo Webbovom Amazing Spider-manovi (hral Martin Sheen) a  musím skromne  podotknúť že stačilo!

uncle-ben
(strýko Ben)

 

Som naozaj veľmi rád, že tento môj názor zdiela aj režiser nového rebootu Jon Watts tak isto ako aj prezident Marvel Studios Kevin Feige. Feige už dlhodobo hlása o tom, že nebude žiaden origin story čiže ani smrť strýka Bena. No a Jon Watts sa vyjadril v takom duchu, že filmári už premrhali počet zobrazení smrti strýka Bena.

Jon Watts je okrem iného plný nadšenia z nového Spider-mana:

„Milujem tu myšlienku s ktorou sme prišli, robiť film o dospievaní v stredoškolskom prostredí. Naozaj uvidíme Petra Parkera na strednej škole, chceme ísť naozaj do hĺbky tejto stránky. Veď nakoniec bude len pätnásť ročný.

tom-holland-spider-man
(Tom Holland)

 

A prezradil niečo aj o novom predstaviteľovi, devätnásť ročnom Tommovi Hollandovi:

„Tom je perfektný. Je veľmi atletický typ, robí parkour a dokáže na mieste urobiť salto vzad. Je ten pravý, ktorý zachytí ducha postavy dospievajúceho dieťaťa, ktorým nový Spider-man je.“

Tom Holland ako Peter Parker sa prvýkrát objaví vo filme Captian America: Civil Warbudúci rok a potom v samostatnom filme Spider-man v roku 2017.

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.