Štúdio Warner Bros. zverejnilo dátum natáčania Suicide Squad 2

Warner Bros. oznámilo, že už na jeseň tohto roku sa začne produkcia pokračovania filmu Suicide Squad. Scenáru aj réžie sa chopí Gavin O’Connor, známy najmä ako režisér filmov The Accountant (2016) alebo Warrior (2011). Natáčať by sa malo začať v októbri v štúdiách Leavesden Warner Bros. v Anglicku, kde sa natáčala aj Justice League.

Produkcia sa doteraz neustále odďaľovala kvôli plným pracovným rozvrhom dvoch hlavných hviezd, Willa Smitha a Margot Robbie. Smith je až do júla zviazaný natáčaním filmu Gemini Man, zatiaľ čo Robbie cez leto pracuje na filme Once Upon A Time In Hollywood s Quentinom Tarantinom. Úloha Jareda Leta ako Jokera je taktiež potvrdená.

Podľa instagramového príspevku Joela Kinnamana (Rick Flag) v polovici januára sa zdá, že vo filme sa objavia aj Jay Hernandez (el Diablo) a Jai Courtney (Captain Boomerang).

Zároveň sa na internete objavila fáma, že vo filme sa možno objaví aj záporák Black Adam v podaní Dwayna Johnsona, no táto informácia zatiaľ nie je potvrdená, hoci sám herec už skôr niečo naznačil pri promovaní najnovšieho Baywatchu. Uviedol, že Black Adam bude “predstavený”, čo nahráva fáme o jeho skoršom uvedení v Suicide Squad 2, než až v jeho vlastnej sólovke, ktorá je iba v skorých štádiách pred-produkcie. Na potvrdenie si budeme musieť ešte počkať.

Tak čo, tešíte sa na pokračovanie Suicide Squad? Dúfajme, že film zlomí kliatbu a dvojka bude o dosť lepšia, než jednotka. Dajte vedieť v komentároch!

Zdroj: comicbookmovie.com

ZuZ

ZuZ
Veľká fanúšička predovšetkým (avšak nie výlučne) fantasy kníh, seriálov a filmov. Obľúbená komiksová postava? Rozhodne Joker.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.