Štvrtá séria Sherlocka začne druhého januára

Štvrtá séria bola natočená a pomaly mieri na naše obrazovky. Televízia BBC oznámila, že nová séria prichádza už na Nový rok v USA, u nás teda druhého januára v noci.

Rovnako ako predchádzajúce série, sa bude štvrtá skladať z troch epizód. Prvá epizóda sa volá “The Six Thatchers,” druhá je “The Lying Detective,” tretí názov ostáva utajený. Hovorí sa, že posledná epizóda by mohla byť finále celého seriálu. Steven Moffat a Cumberbatch na to narážajú už dlhšie, kalendáre hercov sú plné, plánovanie natáčania je zložité a podobné veci, na druhú stranu fanúšikom dlhé pauzy nevadia, tak prečo si neurobiť občas trochu času a natočiť nám tie tri časti.

VIAC:  DC FanDome - udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

sherlock-episode-name

Toby Jones si zahrá nového záporaka Culvertona Smitha, ktorý sa v knihe pokúsil zabiť Sherlocka pomocou tropickej choroby, aby Sherlock Smitha chytil predstiera nákazu a pomaly umiera. Ďalšou novou postavou bude Sacha Dhawan, ten si zahrá postavu prezývanú AJ. V San Diegu na Comic-Cone sa Tom Hiddleston objavil na paneli Sherlocka (fotka) a fanúšikovia tak začali teoretizovať či si náhodou nezahrá tretieho brata Sherrinforda Holmesa, ktorý sa má objaviť v tretej časti, nič však nebolo potvrdené.

shelock-4-seson-1-january

Štvrtá séria Sherlocka začne druhého januára na BBC. “Did you miss me?”

Zdroj: digitalspy.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Prvý trailer k spinoff seriálu The Walking Dead

Televízia AMC na Comic Cone uverejnila trailer k pripravovanému spinoffu seriálu Walking Dead, The Walking …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.