Štyri filmy s Batmanom v jednom roku? Asi nie…

Znie to ako vtip, ale vtip to nie je. Najnovšie správy a zvesti prezrádzajú, že by sme sa mali dočkať štyroch celovečerných filmov s netopierím hrdinom Batmanom v jednom roku. Stane sa tak v roku 2019. Vidíme, že Warner Bros. neprestávajú a neustále budú tvoriť a rozvíjať tieto filmy aj napriek tomu, že popularita týchto filmov pomaly klesá, no filme Justice League opäť spôsobil nárast popularity a záujmu o Batmana.

UPDATE: V pondelok uverejnil filmový producent Jon Berg na Twitteri sarkastickú správu, ako reakciu na uniknuté informácie o pripravovaných štyroch filmoch s Batmanom v roku 2019, ktoré majú byť natočené na počesť 80. výročia existencie Batmana. Pravdepodobne to malo byť prekvapenie pre fanúšikov Batmana a Warner Bros. by si tak získali väčšiu dôveru u divákov, no teraz sa to javí, ako spochybňovanie týchto uniknutých informácií a Warner Bros. sa tak snažia zamiesť všetko pod koberec.

Jon Berg:

„Hey Geoff Johns, prečo si mi nepovedal, že sa chystáme vypustiť 4 filmy s Batmanom v roku 2019? Môžme to zvýšiť na 10?“ 

Geoff Johns:

„27. Vrátane Batmite: The Movie.“

Musíme si pripustiť, že Warner Bros. a DC sa snažia priniesť niečo, čo tu ešte nebolo, no a to je pre nich iba dobrý krok k úspechu, pretože štyri filmy natočené na oslavu výročia inej komiksovej postavy nepripravilo ešte žiadne filmové štúdio. Musíme veriť tomu, že Warner Bros. túto situáciu s kľudom zvládnu a mi sa budeme môcť tešiť na veľkolepé filmové predstavenie, i keď u mnohých ľudí táto konverzácia vyvoláva neistotu.

Zverejnené informácie na portáli Reddit naznačovali, že tieto štyri celovečerné filmy súvisia s 80. výročím postavy Batmana, ktorý vznikol v máji 1939. Chystaný sólo film o Batmanovi, ktorého režisérom je Matt Reeves, pravdepodobne nemal patriť medzi tieto štyri filmy o Batmanovi. Nasledujúce roky budú pre Warner Bros. mimoriadne náročné, keďže v príprave majú filmov viac než dosť. Nižšie sa nachádza celkový prehľad konverzácií.

Plán roku 2019 je predstaviť štyri nadväzujúce filmy o Batmanovi. Gotham City Sirens okolo Valentína, Nightwing približne 27. mája, Batgirl v auguste a Batmana v novembri. Štúdiu ide o to, aby oslávili 80. výročie Batmana.

V Batman sólo filme bude aj Deathstroke, ale nie ako hlavný záporák. Matt Reeves chce robiť film o Batmanovi vo väčšom meradle, ktorý bude zahŕňať aj Batmanovu rodinu.

Na rok 2019 sú naplánované tiež aj dva animované filmy o Batmanovi, ktorého jeden bude adaptáciou komiksu The Long Halloween.

Suicide Squad 2 bude mať asi skorší dátum premiéry ako Aquaman.

Mel Gibson už nie je vo výbere na post režiséra Suicide Squad 2. Hlavnými kandidátmi sú Jaume Collet-Serra a Ruben Fleischer. Skript je v súčasnej dobe už napísaný. Killer Frost bude nová ženská postava a nahradí tak Harley Quinn.

Štyri filmy sú naplánované na rok 2020. Warner Bros. chce urobiť dva nízkorozpočtové a dva veľkorozpočtové filmy.

Flash bude mať premiéru v roku 2020.

Matthew Vaughn bude s najväčšou pravdepodobnosťou písať pokračovanie filmu Muž z ocele.

Ako bolo spomenuté, Harley Quinn nemala účinkovať v pokračovaní Suicide Squad, no práve ona by mala patriť medzi hlavné postavy v prvom zo štvorice filmov a to vo filme Gotham City Sirens. Uvidíme, ako sa Warner Bros. vysporiada s náporom filmov, pretože filmy s DC Universa nie sú jedinými, ktoré ma Warner Bros. v pláne točiť a sú to filmy aj napríklad ako filmové spracovanie populárnej počítačovej hry Minecraft.

Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.