Súboj žien v Deadpoolovi

20th Century Fox pridala na twitter nový klip k filmu Deadpool. Pre tých, ktorí nevedia, filmová hviezda Ryan Reynolds (Wade Wilson) zažiari v úlohe rakovinou postihnutého vojaka zo špeciálnych jednotiek, ktorý sa rozhodne podstúpiť experimentálnu liečbu. Wade Wilson experiment predčasne opustí a príjme svoje druhé ja menom Deadpool. Ozbrojený novými schopnosťami, zručnosťami a zbraňami spolu s dávkou surového humoru sa rozhodne prenasledovať muža, ktorý takmer zničil jeho život.

Deadpool-Negasonic-clip

V spomínanom klipe vidíme Deadpoola, Negasonic Teenage Warhead (Brianna Hildebrand) a Colossusa (Stefan Kapicic) konfrontovať Angel Dust (Gina Carano) a Ajaxa (Ed Skrein). Spojenie Deadpoola s NTW a Colossusom predstavuje dynamicky rozvoj X-Menovského filmového vesmíru.

Film prvýkrát zasiahne kinosály 12. februára.

Zdroje: nerdbastards.com

Lívia Kelebercová

Lívia Kelebercová
Zdravím každého, čo si klikol na môj profil:) Som kreatívna študentka ktorej záľubou je písanie článkov a elektronických kníh na akékoľvek témy

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.