Tretí trailer na Suicide Squad obsahuje viac záberov na Batmana

V čase, kedy sú kladní hrdinovia už ohraní, prichádzajú oni. Skupina záporákov, ktorá nemá čo stratiť sa nesie pod menom Suicide Squad a už stihla dostať svoj tretí trailer. Veď niet divu, keď sa dá dokopy banda takých bláznov, tak je potrebné to aj adekvátne spropagovať a ako lepšie propagovať film než samotným trailerom.

Amanda Waller si dala za úlohu naozaj ťažkú vec. Čo keď Superman napadne Biely Dom a tam nebude nikto, kto by ho bol schopný ochrániť. Aj takto by sa dal zadefinovať podnet na vznik Suicide Squad.

amanda waller

Harley Quinn, Deadshot, Killer Croc a mnoho ďalších dostanú neľahkú úlohu, kde ich prežitie nie je dôležité, čo je vlastne podstata Suicide Squad. Totálna postradateľnosť! Tretí trailer poskytuje konečne viac záberov na Jokera, ktorého postavy sa zmocnil Jared Leto. Okrem zaujímavých pohľadov na ďalšie postavy typu El Diablo, Captain Boomerang, sa nám naskytá možnosť opäť vidieť Batmana, ktorý podľa aktuálnych informácií sa bude pri našich bláznoch motať dlhšie ako bolo očakávané.

batman

Ako to je už pri Spider-Manovi v Civil War, kde sa z cameo role vykľula polhodinová účasť na scéne, tak s Batmanom to môže byť podobná záležitosť, len v menšom merítku, teda dúfam, že tomu, tak bude. Trailer obsahuje všetko čo má, teda humor, nenávisť, akciu a veľa ďalších faktorov, ktoré pri Suicide Squad proste nesmú chýbať.

GalleryMovies_1920x1080_SS_6aafc5_56709e7956ad88.66601479

Ale s novým trailerom sa v našich mysliach objavujú aj nové otázky. Prečo je Katana pri Suicide Squad? Spojil ju s nimi spoločný cieľ alebo hádam sa Katana ocitla vo väzení a dostala od Wallerovej, taktiež “zelenú”? Kto okúsi svoju postradateľnosť ako prvý? Pretože ako väčšina z Vás by mala dobre vedieť, tak komiksy tejto skupiny antagonistov často zahŕňajú smrť jedného z nich a kto to “chytí” ako prvý tu? Podľa nie príliš častého ukazovania postavy Slipknot súdim, že je horúcim adeptom pre túto záležitosť.

who-will-make-it-out-of-the-suicide-squad-movie-alive-516518

Prečo Suicide Squad idú po Jokerovi? A idú vôbec po ňom alebo je Joker len jednou z prekážok, cez ktoré bude musieť Suicide Squad prejsť? Kto, resp. čo sú tie veci v traileri, proti ktorým môžeme vidieť bojovať Katanu (preseknutie hlavy) a neskôr v celom snímku určite aj celú Suicide Squad?

Na všetky tieto otázky dostaneme nepochybne odpoveď, no zatiaľ musíme čakať do 5.augusta, kedy Suicide Squad zavíta do kín.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.