Suicide Squad nový trailer a plagáty

“Najhorší hrdinovia vôbec” s týmto podtitulom uverejnilo štúdio Warner Bros. a DC druhý trailer k Suicide Squad, skvelé dopĺňaný skladbou “Bohemian Rhapsody” od skupiny Queen.

S druhým trailerom, Warner Bros. konečne uverejnili prvý plagát ku filmu. Štúdio okrem toho vydalo aj plagáty ku každému samovražednému členovi tímu. Plagáty uverejnili herci prostredníctvom svojich účtoch na sociálnych sietiach.

Plagáty:

Momentky z traileru:
sst019

sst070
Zdá sa, že okrem Jokera a Harley Quinn dostane svoj origin story aj postava Enchantres (Cara Delevingne), ktorá sa v traileri objavila niekoľko krát v civile.

joker-001-166464
Zatiaľ o Jokerových plánoch toho nevieme veľa ale trailer nám ponúkol pekné zábery. A jeho podoba s komiksovou verziou je parádna.

sst050
sst054
Katana s jej mečom Soultaker. Meč je známy tým, že zoberie dušu tomu koho zabije a ktokoľvek nosí meč môže s tou dušou komunikovať. Duše môžu byť aj privedené znovu na svet a slúžiť pánovi meča. Uvidíme do akej mieri to tvorcovia zahrnuli do filmu ale z druhého obrázku je jasné, že nejaká komunikácia tam bude.

sst059
Zatiaľ neznáma postava. Nejaké typy kto by to mohol byť?

harley quinn pretranfromationsst077
Fotka Harleen Frances Quinzel predtým ako sa stala Harley Quinn. V druhom zábere to vyzerá tak, že jej Joker pomáha prejsť tým istým procesom, ktorým si prešiel on. Teda kúpeľ v toxickom odpade.

Suicide-Squad-Trailer-Logos-Joker
Joker sa pohral aj s logami.

Suicide-Squad-Trailer-Bombs-Surgery
Partička chirurgov. Samovražedné komando je známe tým, že má v hlavách umiestnené bomby. Poistku, ktorá im bráni pre útekom.

Dajte mi vedieť čo zaujalo v traileri vás.

Suicide Squad bude mať premiéru 5. augusta 2016.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

2 komentáre

  1. Magnarok

    Pre mňa očakávaný trailer, z ktorého mám naozaj zmiešané pocity. Na jednej strane naozaj super hudba k traileru (kapelu Queen mám rád) text pesničky sa naozaj k tomuto filmu hodí. Milo ma znovu prekvapil Jared Leto ako Joker, ten obrázok, ktorý je aj v tomto článku, kde Joker vyzerá ako nejaký mafián a jeho podoba s komiksovým Jokerom v Mad Love je naozaj perfektná. Na druhej strane Robbie Margot ako Harley noooo neviem, príde mi to tak, že až tak šialená ako komiksová Harley nebude. Mám taktiež pocit, že ostatní členovia tam budú hrať skôr druhé husle aj keď majú potenciál aby tam dobre vynikli. Uvidíme nechám sa prekvapiť ako dopadne film.

  2. ZuZ

    Trailer vyzerá absolútne úžasne a som nadšená z toho, ako Leto zatiaľ stvárňuje Jokera. No na to, akou som fanúšičkou Harley a Margot…nie som úplne presvedčená z jej stvárnenia, aj keď možno bude mať aj lepšie momenty. A podobne ako Magnarok, aj ja mám pocit, že ostatní budú len druhé husle a síce dobrá podpora, no nevyužitý potenciál.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.