Suicide Squad: Prvé fotky, Joker a možno aj Batman

Suicide Squad púta omnoho menej pozornosti ako Batman v Superman, ale má obrovský potenciál prekvapiť. Squad (skratku používať nebudem) je partička záporákov pozbieraná z rôznych kútov DC univerza. Tí dostali šancu skrátiť si svoj pobyt vo väzení. Je v tom ale háčik. Pre vládu musia plniť misie, na ktoré sa tradiční hrdinovia nehodia.

Suicide Squad

Celú partiu z väzenia Belle Reve môžeme vidieť tu. Celkovo vyzerajú realistickejšie ako ich komiksové predlohy. To ale funguje s doterajším vzhľadom DC filmov. Keďže mnoho postáv je tu neznámych, tak si ich predstavíme (zľava doprava):

  • Slipknot – Je jednou z obskúrnejších postáv, hlavne kvôli jeho schopnostiam. Je veľmi dobrý v používaní lana. Vo filme aspoň vyzerá oveľa lepšie ako jeho komiksová verzia.
  • Captain Boomerang – Áno uhádli ste, Captain Boomerang vie dobre hádzať bumerangy. Tie sú aspoň technologicky pokročilejšie ako tie obyčajné. Zahrá si ho Austrálčan Jai Courtney.
  • Enchantress – Pravdepodobne prvá postava, ktorá prináša mágiu do DC univerza.
  • Katana (čupí) – Japonka, ktorá sa stala majstrom bojových umení, hlavne s katanou. Jej odlišnú verziu môžete poznať aj zo seriálu Arrow.
  • Rick Flagg – Vodca tímu. Ako jediný nie je kriminálnik a má pozadie v armáde.
  • Harley Quinn – Asi najpopulárnejšia členka tímu. Inteligentná psychiatrička, ktorú na dráhu zločinu obrátila láska k Jokerovi. Novinkou v jej vzhľade sú okrem iného aj tetovania. Pánov určite poteší, že ju hrá Margot Robbie, ktorá zahviezdila vo Vlkovi z Wall Street. Na verejnosť sa dostali aj tieto fotky z natáčania, kde lepšie vidieť použité farby.

  • Deadshot – Will Smith si zahrá nájomného vraha Deadshota. Ten je majstrom v používaní strelných zbraní v čom mu pomáha aj jeho ikonická maska. Tú môžeme vidieť na fotke, ktorú Smith umiestnil na svoj Facebook.

  • Killer Croc – Croc sa narodil s chorobou, ktorá mu dáva šupinatú kožu a ostré pazúry. Okrem toho je zdatný v boji.
  • El Diablo – Dokáže ovládať oheň. Jeho silné kresťanstvo hraničí s fanatizmom.

Okrem toho vo filme uvidíme aj Jareda Leta ako Jokera. Ten ale pravdepodobne nebude členom tímu. Jeho prvá oficiálna fotka vzbudila na internete veľkú diskusiu. Mnohým ľuďom sa nepáčia jeho tetovania, aj keď je možné, že ich vo filme nakoniec neuvidíme. Na fotkách z natáčania totiž žiadne tetovanie na Jokerovi nie sú.

A kde je Joker, tam by mal byť aj Batman. A vyzerá to tak, že v ho v Suicide Squade naozaj uvidíme. Dokazuje to táto fotka Bena Afflecka, ktorá ho zachytila pri natáčaní.

Suicide Squad uvidíme v auguste 2016.

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.