Supergirl – novinky o 3. sérii

Dievča z ocele zažilo neľahký záver druhej série. Mon-El musel opustiť planétu Zem a jeho ďalší osud je zatiaľ nejasný. Navyše jej adoptívny otec Jeremiah je nezvestný. Čo ju čaká v tretej sérii?

Trailer na novú sériu

Popis traileru

Kara nie je človek.“ Táto myšlienka rezonuje väčšou polkou videa. Rozhodnutie, ktoré spravila ohľadom Mon-Ela, by bolo veľmi bolestivé pre každého človeka. Vidíme, že Kara je veľmi smutná a uvažuje, kto je Supergirl bez Kary Danversovej. O budúcnosti seriálu hovorí tento trailer pomerne málo, môžete si však osviežiť pamäť a potešiť sa pohľadom na staré známe tváre. Neviem, ako sa pozdáva vám, ale na môj vkus je tento trailer celkom temný.

Nové postavy

Odette Annabelle (Reign) – O Reign sme si už pred časom povedali v tomto článku.

Adrian Pasdar (Morgan Edge) – Záporák/realitný agent, jeho vízia budúcnosti National City je diametrálne odlišná od Supergirl. Pravdepodobne bude mať konflikt aj s Lenou Luthorovou.

Yael Grobglas (PSI) – ozaj krutá záporáčka, ktorá dokáže ovládať mysle ľudí. Pri prvom stretnutí Karu ovplyvní “neočakávaným spôsobom“.

Obrázok je z natáčania tretej série Supergirl.

Carl Lumbly (M´yrnn J´onnz) – otec J´onna J´onnza. Lumbly v animákoch prepožičiava hlas Martian Manhunterovi.

 

Emma Tremblay (Ruby) – tínedžerka, ktorá je fascinovaná Supergirl a táto vášeň ju dostane do nebezpečia.

Floriana Lima (Maggie Sawyer) a Calista Flockhart (Cat Grant) sa v nasledujúcej sérii budú pravidelne vracať. Katie McGrath (Lena Luthor) bola povýšená a bude v seriáli pravidelnou postavou.

Zmena nastáva aj na pozícii Alury. Nie však v počte jej návštev. Postava bola znovuobsadená – Laura Benatti kvôli svojim iným hereckým povinnostiam nemôže viac účinkovať v seriáli, preto ju nahradila Erica Durance.

Po minuloročnej seriálovej premiére Supermana a generála Zodda zaujíma mnohých fanúšikov ich ďalšia budúcnosť v seriáli. Bohužiaľ o nich nepadlo ani slovo. Dočkať by sme sa však mali návratu Mon-Ela (Chris Wood). Kedy a ako príde nechceli producenti prezradiť, pretože to súvisí s dejom.

Supergirl sa vráti s novými epizódami 9.októbra 2017.  

Oficiálny popis seriálu:

SUPERGIRL je dobrodružná akčná dráma na základe predlohy DC postavy Kary Zor-El (Melissa Benoist). Je to sesternica Supermana (Kal-El), ktorá po dvanástich rokoch skrývania svojich schopností sa rozhodla ich využívať a byť takou hrdinkou, ako bola vždy v srdci. Dvanásťročná Kara ušla za pomoci svojich rodičov zo zanikajúcej planéty Krypton, rovnako ako malý Kal-El. Ochraňovaná a vychovávaná adoptívnou rodinou, Danversovcami, vyrastala Kara v tieni jej adoptívnej sestry Alex (Chyler Leigh). Aby ochránila svoju identitu, naučila sa ovládať svoje fenomenálne schopnosti (rovnako ako jej bratranec).

Po rokoch Kara, ktorá žije v National City a stále skrýva svoje sily, je pri nehode lietadla, kedy je život jej sestry Alex v ohrození, nútená odhaliť svoje schopnosti.  Teraz Kara balansuje medzi prácou reportérky v CatCo Worldwide Media a prácou pre DEO (tajná vládna organizácia), ktorá má za cieľ ochrániť  National City (a aj celú Zem) pred diabolskými hrozbami. V DEO Kara pracuje pre J’onna J’onnzza (Martian Manhunter), po boku svojej sestry Alex a najlepšieho kamaráta Winna Schotta (Jeremy Jordan). V Karinom živote sú taktiež Cat Grant (Calista Flockhart), James Olsen (Mehcad Brooks), fotoreportér, ktorý je v noci maskovaný ochranca spravodlivosti Strážca, Lena Luthor (Katie McGrath) a Mon-El z Daxamu (Chris Wood), ktorého planétu zničil Krypton. Kara sa snaží skrotiť svoje vzťahy a rozbúrený život reportérky a jej srdce sa teší, keď letí pomedzi oblaky ako Supergirl, aby bojovala so zločinom.

 

zdroj:screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.