Supergirl – predstavenie nových postáv, nové DEO a nový Big Bad!

Druhá séria Supergirl bude bohatá na nové postavy. Už sme Vám nejaké predstavili – Superman, prezidentka, detektívka Sawyer a starší novinár boli iba začiatok. Televízia predstavila ďalšie nové tváre.

Sharon Leal – Miss Martian

Sharon_Leal

Televízia nezverejnila popis tejto postavy – ani či bude dobrá alebo zlá. V komiksoch má Miss Martian telepatické schopnosti, vie lietať a meniť formu (podobne ako Hank Henshaw).

Katie McGrath – Lena Luthor

Katie-mcgrath

Neviem, či komiksová história pozná prípad, kedy by sa niekto z Luthorovcov správal ku Kryptoňanom priateľsky. No netreba Lenu hneď odpísať. Podľa popisu sa snaží  “byť sama za seba, chce sa separovať od svojho brata.”

Chris WoodMon-El

maxresdefault

O Chrisovi Woodovi sme už písali, ako o nováčikovi, ktorý bude hrať “prekvapivú DC postavu”. Teraz vieme, že si zahrá Mon-Ela, mimozemšťana so schopnosťami podobnými tým kryptonským.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Frederick Schmidt – Metallo

ils-incarnent-le-cinema-britannique-2-frederick-schmidt-dans-snow-in-paradise,M151412

Metallo je jedným z najstarších a najznámejších Supermanových nepriateľov. Aspoň v komiksoch.

Metallov popis: “Asasín John Corben bol ťažko zranený vinou Supergirl a Supermana. O jeho znovuzrodenie sa postará tajná organizácia a z asasína sa stane kryptonitom poháňaný zloduch Metallo.”

O “zábavu” sa v druhej sérii postará aj Project Cadmus – vládna základňa, kde  Jeremiah Danvers (pravdepodobne nasilu). Práve toto bude Big Bad. Nemajú radi mimozemských votrelcov a snažia sa ich vyhubiť. Andrew Kreisberg, výkonný producent seriálu opisuje Project Cadmus takto: “Sú to fanatici. Sú to praví veriaci. Je to zbierka vedcov, veľmi jasných patriotov, ktorí veria tomu, čo hovoria. To ich robí ešte nebezpečnejšími.”

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Okrem nových hercov nás čakajú aj nové miesta. Jedným takým bude pracovisko DEO – kde pracuje Hank Henshaw, Alex Danvers – adoptívna sestra Supergirl a po novom aj Winn, Karin kolega-hacker z práce.

Druhú sériu Supergirl uvidíme na CW od 10. októbra.

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.