Supergirl predstaví klasického komiksového záporáka!

Druhá séria seriálu Supergirl balansuje medzi reálnym a komiksovým svetom.
Na jednej strane v seriáli vidíme politické problémy (Amnestia pre mimozemšťanov), no na druhej strane producenti nezabúdajú ani na komiksy. Zvučné komiksové mená ako Metallo, Mon-El či Superman už čoskoro doplní ďalšie veľké meno.

Varovanie: Článok obsahuje spoilery!!!

Oficiálny popis epizódy „The Darkest Places“:

Strážca (Mehcad Brooks) sa snaží očistiť svoje meno po obvinení z vraždy, ktorú spáchal iný ochranca. Supergirl (Melissa Benoist) vyráža na sólo misiu zachrániť Mon-Ela, ktorého zajal Cadmus. Počas boja o oslobodenie Mon-Ela čelí Supergirl Cyborg Supermanovi.“

supergirl-spoilers-cyborg-superman

Popis epizódy odhaľuje, že pri záchrane Mon-Ela narazí na silného protivníka – Cyborg Supermana. V komiksoch má Cyborg Superman veľmi podobné sily ako Superman + ešte nejaké ďalšie, ktoré získal technickými úpravami. Ak sa tešíte, že Cyborg Supermana si zahrá Superman (Tyler Hoechlin), musím Vás sklamať. Je oficiálne potvrdené, že herec v tejto epizóde nehrá.

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Kto iný môže byť Cyborg Superman?

Jeremiah Danvers – Otec Alex a adoptívny otec Kary. V prvej sérii sme sa dozvedeli, že Jeremiah žije, mal by byť držaný v Cadmuse. Z flashackov vieme, že Jeremiah mal problém pracovať aj s DEO, tak jeho spolupráca s Cadmusom by v žiadnom prípade nebola dobrovoľná. Je v Cadmuse tak dlho, že na ňom mohli spraviť tisíce rôznych experimentov – jedným z nich by mohla byť transformácia na Cyborg Supermana.

Ak by bol Jeremiah Cyborg Superman, bola by to veľmi zaujímavá vec, pretože Dean Cain (predstaviteľ Jeremiaha) hral v 90. rokoch seriálového Supermana.

96997

Hank Henshaw – V prvej sérii sme sa dozvedeli, že aj pravý Hank Henshaw by mal žiť. Z tej krátkej ukážky jeho charakteru je viac ako isté, že na boj proti mimozemšťanom by sa pridal ku Cadmusu aj dobrovoľne.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Mon-El – Je možné, že Supergirl nepríde včas a Cadmus transformuje Mon- Ela na Cyborga?

Promo na epizódu:

Podľa najnovšieho proma k epizóde sa prikláňam práve k Hankovi Henshawovi – Hank agresívne útočí na Supergirl, (so slovami: je čas umrieť, Supergirl). Nevidno na ňom žiadne robotické transformácie, avšak môžeme predpokladať že Jonn Jonnz to nie je.

Epizóda „The Darkest Places“ bude odvysielaná 21. novembra.

>Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.