Supergirl – rola Supermana je obsadená!

Nie je to tak dávno, ako televízia CW vyhlásila, že v seriáli Supergirl (konkrétne už v prvých dvoch epizódach) budeme môcť vidieť Supermana. Nakoľko v prvej sérii Superman nebol konkrétna postava, nemali herca a preto prebiehali kastingy. V súčasnosti je meno predstaviteľa Clarka Kenta známe. Supermana bude hrať Tyler Hoechlin.

Tyler Hoechlin Wallpaper

Americký herec Tyler Hoechlin sa preslávil vo filme Cesta do zatratenia (Road to Perdition). Hral taktiež aj v seriáloch – V siedmom nebi, Vtierka Castle. V poslednej dobe ste ho mohli zaregistrovať v seriáli Teen Wolf (na MTV), kde stvárnil vlkolaka Dereka Halea.

Producent seriálu Andrew Kreisber zdôvodnil výber Hoechlina nasledovne:

Greg a ja (Andrew Kreisberg) už roky chceme spolupracovať s Tylerom, toto bude fungovať perfektne, pretože Tyler je Superman. Sme napätí a s pokorou pridávame ďalšieho úžasného herca do histórie ikonického Supermana.“

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Čo hovoríte na obsadenie? Ste sklamaní, že rolu nedostal Tom Welling?

Zdroj: comicbookresources.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.