Supergirl si zahrá Melissa Benoist

Ľudia, stojaci za prichádzajúcim seriálom Supergirl, držali fanúšikov v napätí dosť dlho, zdá sa, že otázka, kto si zahrá hlavnú hrdinku, už bola zodpovedaná. Po mnohých dohadoch a klebetách sa role Kary Danvers/Zor-El chopí mladá herečka Melissa Benoist.

Je možné, že mnohým toto meno nič nehovorí, no Melissa sa divákom najprv predviedla v seriáli Glee a nedávno zažiarila vo filme Whiplash. Zatiaľ sa však neobjavili oficiálne vyhlásenia spoločností CBS alebo DC Comics, no podľa Variety už bola tá najzložitejšia hádanka objasnená.

Melissa Benoist už prejavila svoje nadšenie z novej role prostredníctvom twitteru. Je vidno, že jej pripojenie sa k ostatným DC hrdinom ju naozaj teší.

Šéfka CBS Nina Tassler sľubuje, že sa nebude jednať o štandardný dobrodružný seriál o superhrdinoch, ale skôr sa pokúsi predstaviť Karu ako pravú ženskú hrdinku, bojujúcu proti zločinom- a teda len Nina vie, aká herečka dokáže dosiahnuť tento cieľ.

„Musí to byť každá jedna z nás. Keď sme pracovali s Lois a Clarkom, chémia medzi hercami bola úžasná. Preto sme hľadali niekoho, kto bude symbolizovať ženskú sviežosť a neviazanosť v tomto meniacom sa svete a zároveň by postava mala byť schopná na svojich ramenách uniesť všetku zodpovednosť, ktorá je jej daná. Bude sa jednať o naozaj veľkú šou.“

Supergirl-TV-Show-New-Origin-Story

No stále je tu dosť dôvodov, prečo by sa mohli tešiť aj fanúšikovia komiksov. Herečkino pôsobenie v Glee jej môže len prospieť. To sa ukázalo aj v prípade Granta Gustina, ktorý si zahral vo Flashovi.

Keďže je však známe, že okrem seriálu na superhrdinov sa bude jednať aj o dramatické zobrazenie ženského sveta, bude to pre herečku ťažký oriešok dosiahnuť oba smery. Producent Greg Berlanti sa vyjadril, že hľadajú osobu, ktorá dokáže byť „zákonom“ a len čas ukáže, že či je Melissa tá pravá. Aký máte pocit vy? Myslíte si, že Melissu jej predchádzajúce role pripravili dostatočne nato, aby sa chopila úlohy DC superhrdinky?

Zdroj: screenrant.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.