Superhrdinský horor Brightburn od režiséra Strážcov galaxie v novom traileri

Čo by sa stalo, keby sa z dieťaťa, ktorého vesmírna loď havarovala na Zemi, nestal superhrdina, ale niečo oveľa horšie? O tom je nový horor Brightburn, ktorý do našich kín príde už koncom mája. Zaujímavá myšlienka vznikla v hlave talentovaného Jamesa Gunna, ktorý má na svedomí kultových Strážcov Galaxie. Po úspechu prvého traileru dnes spoločnosť Sony odhalila novú ukážku, v ktorej rodičia z amerického vidieka zisťujú, že chlapec, ktorého sa pred rokmi ujali, v sebe skrýva obrovské nebezpečenstvo.

Nová ukážka svedčí o tom, že Brightburn bude prvým skutočne hororovým superhrdinským filmom. Americký vidiek, opustený dom a nebezpečné tajomstvo? To všetko sú typické znaky amerických hororov, no až v Brightburne do tohto mixu pribudnú superschopnosti!

Scenáru k novinke napísal Gunnov brat Brian, spolu s bratrancom Brianom. Réžie sa chopil David Yarovesky, známy hororom The Hive. Hlavnou hviezdou filmu bude Elizabeth Banks, ktorú si môžete pamätať ako Effie zo série Hry o život (Hunger Games), sekundovať jej bude David Denham (Power Rangers, The Office).

Nenechajte si ujsť horor Brightburn v kine už od 16. mája 2019. Na vašich plátnach ho uvedie spoločnosť Itafilm.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.