Superman sa vracia

Herec Brandon Routh sa prvýkrát predstavil ako superhrdina vo filme Superman sa vracia. Hodnotenia tohto filmu sú rozpačité, pokračovania sa film (zatiaľ) nedočkal. Podľa najnovších správ z prebiehajúceho Comic-Conu sa Routh opäť predstaví ako Superman!

Skôr než vám v hlave začnú bežať rôzne teórie, je nutné podotknúť že Routh sa ako Superman nepredstaví vo filme, ale v seriálovom Arrowverse. Herec pôsobí v Arrowverse ako Ray Palmer/Atom v seriáli Legends of Tomorrow (v minulosti aj v seriáloch Arrow a Flash).

A na tom, že hrá Atoma, sa nič nemení – bude ho hrať aj naďalej. Supermana si Routh zahrá v rámci veľkého crossoveru Crisis on Infinite Earths, ktorý nadviaže na minuloročný crossover Elseworlds. Resp. bude mať dvoj-rolu – bude Atom aj Superman. Aspoň takto je zatiaľ prezentovaná hercova rola v médiách. Uvidíme, ako to bude po crossoveri. Netreba zabúdať, že nová séria seriálu Legends of Tomorrow bude odvysielaná až po crossoveri a stať sa môže všeličo.

Brandon Routh však nebude prvý Superman v Arrowverse. V seriáli Supergirl sme mali česť s Tylerom Hoechlinom, ktorý sa tam párkrát ukázal. V Elseworlds sme sa minulý rok dočkali aj legendárneho tmavého obleku. Aj Hoechlin bude v nadchádzajúcom crossoveri hrať Supermana. V crossoveri sa dočkáme teda až dvoch Supermanov. Ako to je možné? Úplne jednoducho – vďaka multiverse (alternatívne reality).

Brandon Routh sa na svoju rolu už poctivo pripravuje

Myslíte, že si Brandon Routh opäť oblečie oblek z filmu Superman sa vracia alebo dostane nový?

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.