Swamp Thing číha v bahne v najnovšom teaseri

Po odhalení výzoru Swamp Thing oficiálny teaser na seba nenechal dlho čakať, a tak dostávame možnosť vidieť tento číry teror v akcii.

Možno až na príliš prehnané strihy, Swamp Thing vyzerá zatiaľ veľmi sľubne. Teaser nás pripravuje na slušnú dávku horroru bez akýchkoľvek dialógov a poukazuje na hustú atmosféru. Príbeh ostáva aj naďalej zahalený, avšak táto ukážka aj napriek tomu poslúžila skvelo. Pripravila nás na to, s čím budeme mať čo dočinenia a pôjde o ďalší seriál, ktorý sa nebude s postavami a príbehom vôbec maznať. Pekne ponuré prostredie s morbídnymi scenériami a aj pomerne dobre vyzerajúcim CGI. Neviem, ako vy, ale mňa si už minimálne na tú ochutnávku získali.

Lepší pohľad na Swamp Thing sme dostali v odhalení dizajnu postavy, na ktorý sa môžete pozrieť v tomto článku. No neostalo to len pri tom. Píše sa v ňom aj o budúcnosti seriálu a komplikáciách, ktorými si momentálne prechádza. Ak vás zaujal teaser a chcete sa o tomto titule dozvedieť ledačo navyše, určite sa na to pozrite.

Seriál Swamp Thing sa začína streamovať 31.mája 2019.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.