Sylvester Stallone v pokračovaní Strážcov Galaxie!

Pred nedávnom bol herec Sylvester Stallone vyfotený so scenárom v ruke, ako opúšťa hotel, v ktorom sa nachádzali i herci zo Strážcov Galaxie 2. Začali vznikať rôzne špekulácie o tom, akú postavu by si Stallone mohol zahrať v druhom pokračovaní tejto úspešnej marvelovky.

31E6DE7400000578-3478373-image-a-1_1457217448131

Najnovšie správy hovoria, že sa Stallone skutočne v druhom pokračovaní objaví a to ako jeden z Yonduvých ravagerov (skupiny žoldnierov), dokonca má niekoľko scén už natočených. Žiaľ viac informácií o jeho postave nie je k dispozícii. Za predpokladu, že je to pravda, je Stallone už druhou novou postavou v bande Yonduvých žoldnierov po Tommym Flanaganovi. Stallone bol tiež videný v kostýme, ktorý vyzeral ako kostým Sudca Dredda, ktorý by vzhľadom mohol sedieť na ravagerskú uniformu. Špekulácie sú rôzne až časom sa dozvieme či aj pravdivé.

q265278_1dredd
Sudca Dredd

Guardians of the Galaxy Vol. 2 režíruje James Gunn, ktorý je súčasne i scenáristom. Do druhého pokračovania sa vráti i predstaviteľ hlavného hrdinu Chris Pratt ako Peter Quill, Zoe Saldana ako Gamora, Dave Bautista ako Drax, Vin Diesel ako hlas Groota, Bradley Cooper ako hlas Rocketa, Michael Rooker ako Yondu, Karen Gillan ako Kraglin.

Novými tvárami sú Pom Klementief (Oldboy), Elizabeth Debicki (The Great Gatsby), Chris Sullivan (The Knick) a Kurt Russel (Hateful Eight).

Premiéra Guardians of the Galaxy Vol. 2 bude 5. mája 2017.

Zdroj: comicbook.com

 

Sonka234

Sonka234
Som veľký fanúšik filmov, seriálov, hudby, kníh a počítačových hier. A som totálne zbláznená do záporákov z Batmana. Nájdete ma: http://www.csfd.cz/uzivatel/497135-mathew234/

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.