Tajomný prvý trailer na Midsommar, druhý film Ariho Astera

Ari Aster je fanúšikom filmového hororu známy ako režisér minuloročného mimoriadne kontroverzného filmu Hereditary (v slovenskom preklade Desivé dedičstvo). Film rozdelil divákov na dva tábory, tých, ktorí označovali film samými superlatívmi a tých, ktorých film svojim posolstvom nesmierne sklamal. Rozhodne sa však o tomto filme veľa hovorilo a pritiahol na seba pozornosť fanúšikov. Teraz sa Ari Aster vracia a prichystal si pre nás ďalší desivý príbeh.

Ari Aster svoj nový film Midsommar opisuje ako “škandinávsky folklórny horor” ba dokonca ako “Čarodejníka z krajiny Oz pre zvrátené mysle“. Dej sa má točiť okolo pohanského festivalu, ktorý sa odohráva v Škandinávií každých 90 rokov a, ako vám je určite jasné, nebude na ňom hlavných hrdinov čakať nič príjemného.

V novom filme Ariho Astera nás čaká zaujímavé herecké obsadenie, spomeňme napr. Florence Pugh, Willa Poultera alebo Jacka Reynora.

Midsommar uvidíme v kinách od 9. augusta.

HB

Avatar
Fanúšik fantasy, sci-fi, hororov, trilerov, komiksov, mangy, anime a jednoducho všetkého geekovského.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.