Tarantino sa vracia na strieborné plátno so svojím novým titulom Once Upon a Time in Hollywood

Pre mnohých je tu Avengers: Endgame, pre iných zasa Once Upon a Time in Hollywood. Filmová udalosť roka? Dvakrát by som sa nečudoval.

Snáď najlepším aspektom tohto traileru je to, že neprezrádza absolútne nič podstatné v oblasti deja či príbehu. Sme zasadení do 60.rokov, kde sa Rick Dalton(Leonardo DiCaprio) vo veľkom angažuje vo filmovom priemysle ako herecká hviezda, ktorá pomaly upadá, zatiaľ čo Cliff Booth(Brad Pitt) je jeho kaskadérom. Obaja sa pokúšajú dosiahnuť veľkej slávy v záverečnom období zlatých 60.rokov v Los Angeles a to je asi tak všetko, čo nám prezrádza základný popis, a teda svojím spôsobom aj trailer. Ou, a niekde v tom mixe je zapletený aj Bruce Lee, Charles Manson či iné zaujímavé osobnosti tohto obdobia. Zábava zaručené.

Samozrejmosťou ostáva, že okrem réžie filmu sa Tarantino postaral aj o scenár. Herecké obsadenie vedie duo, DiCaprio a Pitt, ale pridáva sa aj stále narastajúca hviezda Margot Robbie či už zosnulý herec, Luke Perry. A to nevraviac o prítomnosti kalibrov, ako Al Pacino, Tim Roth, Kurt Russell, Damian Lewis, Timothy Olyphant, James Marsden, ale nezabúda sa ani na stálicu vo forme Michaela Madsena. Ak Tarantino svoje slovo tentokrát dodrží, tak netreba sa ani čudovať, aký káder sa priplichtil na jeho predposledný počin. Je sa na čo tešiť.

Film Once Upon a Time in Hollywood zavíta do lokálnych kín 8.augusta 2019.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.