Teaser trailer na seriál Star Trek: Picard

Prvý teaser trailer na Star Trek: Picard. CBS All Access natáča seriál, kde si hlavnú postavu zahrá Patrick Stewart, ktorý si zopakuje jeho kultovú rolu Jean-Luc Picarda, ktorého stvárnil v siedmich sériach Star Trek: The Next Generation. Nový seriál bude „sledovať túto ikonickú postavu v ďalšej kapitole jeho života“.

Trailer vyzerá skôr ako reklama na víno, Picard je na svojej vinici Chateau Picard vo Francúzsku. Neznámy ženský hlas sa Picardovi prihovára: „Čo vás to stálo? Vašu vieru? Vašu vieru v nás? Vašu vieru v seba? Povedzte nám, prečo ste opustili Hviezdnu flotilu, Admirál? “

Streamingová spoločnosť, v tlačovej správe, potvrdila zvyšok Stewartovej posádky: Alison Pill, Michelle Hurd, Evan Evagora, Isa Briones, Santiago Cabrera a Harry Treadaway.

Dej a dátum premiéry nie je známy. Nám nezostáva nič iné len čakať na ďalšie informácie a dúfať, že sa nejedná o reklamu na víno.

Zdroj: ew.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.