Terminátor 6 úplne odignoruje Terminátor: Genisys

Terminátor 6 sa vráti ku zlatej ére tejto filmovej série. Potvrdil to aj hviezdny Arnold Schwarzenegger. Zatiaľ čo prvé dva filmy, ktoré boli napísané a režírované Jamesom Cameronom, sú takmer posvätné texty pre fanúšikov sci-fi a akcie, tak ďalšie diely zanechali publikum chladné. Genisys však nebude jediný film z tejto série ktorý bude ignorovaný, zdá sa, že Rise of the Machines a Salvation budu prehliadnuté taktiež.

Okrem tejto správy bol oznámený aj návrat Lindy Hamilton. Jej návrat oznámil samotný tvorca série James Cameron. Linda už tvrdo trénuje na svoju rolu Sarah Connorovej, ktorú si naposledy zahrala pred 26 rokmi.

Návrat Camerona, Schwarzeneggera a Hamiltonovej je veľkým dôvodom, prečo fanúšikovia cítia nádej, že to bude skutočný Terminátor 3. James Cameron v rozhovore pre IGN načrtol o čom by mohol byť film:

VIAC:  Filmové novinky v CINEMAX – 21. február 2019

“Myslím si, že veľa vecí, ktoré boli v Terminátorovi sci-fi, sú teraz skutočne okolo nás. Diskusia o tom, že robot by mal mať svoje vlastné schopnosti rozhodovania sa, už vlastne prebieha. Takže, je tu priestor na film, ktorý skúma tieto témy. Musí to byť však prispôsobené očakávaniu publika.”

Keďže Cameron je v súčasnosti zaneprázdnený natáčaním Avatarov 2-5, na režisérske kreslo si preto namiesto neho sadne Tim Miller, premiéra je zatiaľ naplánovaná na rok 2019. Tim Miller je známy réžiou filmu Deadpool, tak dúfajme, že Cameron našiel správnu náhradu.

Zdroj: screenrant.com

 

Chochi

Chochi
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Pracuje sa na spinoffe rasy Trenchov z Aquamana

Po vydaní Aquamana by si ešte nikto nepovedal, že sa dočkáme nejakého spinoffu tak skoro, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.