Terminator: Dark Fate odhaľuje nové zábery a vekovú prístupnosť

Len nedávno vydaný teaser na oficiálne pokračovanie Judgment Day, ktoré nesie názov Dark Fate, sa stretol s rozporuplnou odozvou, a tak sa dodávajú nové zábery, pokúšajúc sa presvedčiť nás o opaku. Darí sa im to? Ľudia sa sťažovali na vytratenie sa akejkoľvek atmosféry pôvodnej dilógie či vzbudzovania rešpektu zo strany Terminátorov, pretože tvorcovia sa už od ohlásenia sústavne ohadzovali s faktom, že zanedbávajú všetky diely, ktoré prišli po legendárnej dvojke, čo prirodzene vzbudilo nádej v dlhoročných fanúšikoch série. Teaser nechal mnohých divákov chladnými, nevraviac o nie práve najlepšom CGI. Ak ste ho nevideli, môžete sa dostať do obrazu nižšie priloženým videom.

Nadišiel čas Comic Conu a tvorcovia sa pokúšajú dostať fanúšikom pod kožu s novými zábermi ako zo zákulisia, tak aj spred kamier. Stretávame sa s komentármi pôvodného obsadenia(Schwarzenegger, Hamiltonová) či režiséra Tima Millera(postaral sa o prvého Deadpoola), zatiaľ čo James Cameron zaujal pozíciu producenta a údajne dôslednejšie dohliada na film.

A aby toho nebolo málo, dostalo sa ku nám zopár ďalších šťavnatých noviniek. Film bude oplývať Rkovým ratingom, resp. bude mládeži neprístupný a zároveň sa vráti aj ďalšia známa tvár. Tou nie je nikto iný, ako Edward Furlong, predstaviteľ mladého Johna Connora vo filme Terminator 2: Judgment Day, avšak o jeho aktuálnom výzore debatovať nebudeme. Ktovie, akým spôsobom sa vo filme vôbec objaví.

Film Terminator: Dark Fate zavíta do lokálnych kín 31.októbra 2019.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.