Thanos je pravý záporák piatej série Agents of SHIELD

Najnovšia epizóda Agentov S.H.I.E.L.Du, The One Who Will Save Us All, odhalila pravého záporáka piatej série, Thanosa. Celú sériu Phil Coulson a jeho tím hľadali spôsob, ako zabrániť zničeniu Zeme.

Článok obsahuje spoilery na Avengers: Infinity War a piatu sériu Agentov SHIELDu.

Minulý týždeň po premiére Avengers: Infinity War si fanúšikovia uvedomili, že seriál čaká veľká zmena. V minulej časti padla len malá zmienka o Infinity War ako “čudné udalosti v New Yorku”, v dnešnej časti vyšlo najavo, že Thanos je priamo spojený so zápletkou piatej série.

Taryan: Thanos a jeho sily začali útok na váš svet.

Talbot: Tak potom sa musíme spojiť s Avengermi a postaviť sa Thanosovi.

Taryan: Thanosova sila je bezkonkurenčná, prehráte aj so všetkými svojími priateľmi. Aj keď možno ešte existuje spôsob.

Taryan presvedčí Talbota, aby hľadal ďalšie Gravitónium, a získal tak väčšiu silu, čo naznačuje, že Talbot je ten. kto zničí Zem. Hoci nevieme presne, čo roztrhlo Zem na kusy (v alternatívnej realite), Talbot aka Graviton, ktorý potrebuje väčšiu silu na porazenie Thanosa, sa zdá byť kľúčovým prvkom.

Vieme, že Talbot nikdy nebude čeliť Thanosovi, už len preto, lebo MCU nie je tak úzko späté so seriálmi, ako by sme chceli. Na druhú stranu, koniec filmu Avengers: Infinity War má rovnakú silu ovplyvniť dej seriálu, tak ako Captain America: Winter Soldier, kedy sa ukázalo, že SHIELD je infiltrovaný Hydrou.

Šiesta séria nie je potvrdená, ale tvorcovia seriálu, Jed Whedon, Jeffrey Bell a Maurissa Tancharoen nás ubezpečili, že posledná epizóda “The End” bude fungovať ako finále seriálu, ak televízia ABC seriál nepredĺži. Na druhú stranu sú pripravení nadviazať v šiestej sérii na udalosti Avengers: Infinity War, ktoré im podľa ich slov otvorili nové možnosti.

“Filmy určujú cestu. Keď vyšiel Doktor Strange, predstavil nám mágiu, tá nám dala Ghost Ridera. Keď sa objavili Strážcovia galaxie, agenti šli do vesmíru. Avengers 3 nám otvoria nové ihrisko, na ktorom sa budeme môcť hrať,”  povedal Jed Whedon pre Deadline.

Seriál Agents of S.H.I.E.L.D. pokračuje 12. mája so svojou predposlednou epizódou “The Force of Gravity”.

Zdroj: deadline.com, screenrant.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.