The Haunting of Bly Manor je tu!

Po fantastickom úspechu duchárskeho seriálu The Haunting of Hill House prichádza streamovacia platforma Netflix s pokračovaním. The Haunting of Bly Manor bude samostatným príbehom, ktorý bude založený na románe amerického spisovateľa Henryho Jamesa.

V seriáli sa opäť stretneme s talentovanou Victoriou Pedretti, ktorá si tentokrát zahrá Dani Clayton, dievča, ktoré je v 80. rokoch minulého storočia najaté ako au-pairka pre problémových súrodencov Floru a Milesa. Čoskoro má sama prísť na to, že v tajomnom britskom mestečku Bly nie je všetko v súlade s kostolným poriadkom.

V seriále si zahrajú z nových tvárí aj Amelia Eve, T’Nia Miller alebo Rahul Kohli. Okrem Victorie Pedretti sa zo známych tvárí vracajú napr. Oliver Jackson-Cohen, Henry Thomas a Kate Siegel.

The Haunting of Bly Manor uvidíme už 9. októbra na Netflixe.

HB

Avatar
Fanúšik fantasy, sci-fi, hororov, trilerov, komiksov, mangy, anime a jednoducho všetkého geekovského.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.