The Punisher na Netflixe priberá nové postavy

Marvel ohlásil 5 nových postáv v seriáli Punisher, dve z nich sú komiksové.

daniel-webber-11-22-63
Daniel Webber (11.22.63) si zahrá Lewisa Walcotta, mladého veterána, ktorý sa ťažko prispôsobuje civilnému životu.

010tsa_jason_r__moore_001

Jason R. Moore (A Lonely Place for Dying) stvárni Curtisa Hoylea, kamaráta Franka Castlea, Curtis je jeden z mála, ktorý vie, že Frank žije.

Paul Schulze as Eddie in Nurse Jackie (Season 6, Episode 1). - Photo: David M. Russell/SHOWTIME - Photo ID: nursejackie_601_.R

Paul Schulze (Nurse Jackie) si zahrá Rawlinsa, vysokopostaveného agenta v CIA, ktorého zásahy v Afganistane priamo ovplyvnili Franka Castlea.

punisher_jamie-ray-newman_

Jaime Ray Newman (Bates Motel) hrá Sarah Liebermanovú, manželku Microa (Ebon Moss-Bachrach), manželstvo s Microm jej skomplikovalo život.

michael-nathanson

Michael Nathanson (The Knick, Wolf of Wall Street) bol obsadený ako Sam Stein, agent Národne bezpečnosti, ktorý musí spolupracovať s Dinahou (Amber Rose Revah).

Fanúšikovia komiksov The Punisher môžu spoznávať dve postavy popísané vyššie – a to Curtis Hoyle a Rawlins (pravdepodobne hlavný záporak). Walcott, Lieberman a Stein vyzerajú byť ako čisto nové postavy vytvorené len pre seriál.

The Punisher bude mať premiéru na Netflixe v roku 2017.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.