The Rock ako tínedžer! Do kín prišlo Jumanji: Vitajte v džungli

Pokračovanie kultovej rodinnej komédie má zatiaľ výborné ohlasy.

Film Jumanji s Robinom Williamsom v hlavnej úlohe je jedným z najobľúbenejších filmov 90. rokov. Fanúšikovia po celom svete dlhé roky túžili po návrate fantastickej hry na plátna a po odhalení pozadia tajomného sveta Jumanji. Dnes sa konečne dočkali. Do kín prichádza dobrodružná komédia Jumanji: Vitajte v džungli, v ktorej si zahrali Dwayne “The Rock” Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Nick Jonas či Karen Gillan.

O čom novinka je? Jumanji: Vitajte v džungli je o štyroch študentoch, ktorí objavia starú hraciu konzolu, ktorá ich vtiahne do fantastického sveta Jumanji. V ňom sa z nich stanú avatary, ktorých si na začiatku hry vybrali – z nevýrazného Spencera je mocný dobrodruh, svalovec Fridge sa zmení na drobného génia, z blondínky Bethany je zavalitý profesor a nemotorná Martha sa premení na odvážnu bojovníčku. Jumanji však nestačí len hrať, Jumanji sa hrá s vami. Aby hrdinovia v hre nezostali uväznení naveky, musia zmeniť svoj pohľad na svet, no najmä samých seba…

O réžiu filmu sa postaral Jake Kasdan, autor originálnych komédií Mrcha učiteľka či Walk Hard: The Dewey Cox Story a syn dvorného scenáristu ságy Star Wars, Lawrencea Kasdana. Kasdan hovorí, že film bude poctou pôvodnému filmu z roku 1995 a vraj sa dočkáme aj vysvetlenia, čo robil Robin Williams vo svete Jumanji celých 26 rokov.

Jumanji: Vitajte v džungli si môžete v kinách pozrieť práve teraz. Na vaše plátna ho prináša spoločnosť Itafilm.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.