Thor 4 je oficiálne potvrdený, vráti sa aj Taika Waititi

Temnotou zahalená 4.fáza MCU sa zrejme chystá na zopár podstatných odhalení počas nadchádzajúceho Comic Conu v San Diegu, ale dôležité veci sa dejú už aj teraz. Všetky tie doposiaľ rozšírené fámy, šuškanie a polopravdy zaručili, že sa produkcia štvrtého dielu obľúbeného boha hromu považuje prakticky za samozrejmosť, i keď nikde nebolo vyryté, že sa tak naozaj stane. Predsa len, taký Iron Man alebo Captain America sa dočkali len trilógií, a tak sa počítalo s tým, že Thor sa zaobíde s totožným osudom, no aj samotný koniec filmu Avengers: Endgame naznačil trocha odlišnú budúcnosť pre túto stále populárnejšiu postavu.

Je viac ako možné, že sa objaví v zakončení trilógie Strážcov Galaxie, ale nevylučujú sa ani iné snímky okrem jeho sólovej série. Možno najviac šokujúcu skutočnosť predstavuje čas, kedy toto oznámenie vyšlo na svetlo sveta. Predsa len, Taika Waititi (režisér filmu Thor: Ragnarok) sa upísal na réžiu live-action adaptácie svetoznámej mangy a anime menom Akira. Natáčanie sa malo začať o nejaký ten mesiac či dva neskôr, avšak zjavne nastali nečakané komplikácie, vďaka ktorým sa produkčná fáza Akiry odsúva na dobu neurčitú. Po internete sa roznášajú reči o nedostatkoch v scenári či problémovej produkcii a ku tomu sa pridala aj rana vo forme uprednostnenia Thora na Waititiho strane, ale toto je zasa káva určená pre iné posedenie. Späť ku Thorovi.

Vzhľadom na to, že ohlásenie je také svieže ako čerstvé rožky z pekárne nikto nemá ani poňatia, okolo čoho by sa mohla točiť zápletka alebo v akom čase sa bude dej pokračovania odohrávať, pretože s poslednými filmami si MCU náramne zavarilo pre svoje sólové projekty a pridali sa aj zrody rôznych nepravdepodobných tímov. Pri pohľade na aktuálne tempo Marvel Studios sa ráta s tým, že štvrtý diel Thora uvidíme niekedy v roku 2021 alebo najneskôr o rok neskôr s tým, že Waititi okrem réžie zasiahne aj viac do scenára, kde taktiež priloží ruku k dielu. Polemizovať o akejkoľvek inej veci by bolo teraz len zbytočným kričaním do vetra, tak snáď si na Thora posvietia trocha aj na paneli Marvel Studios v San Diegu. O všetkých nových vývojoch vás budeme informovať.

Zdroj: screenrant.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.