Thor: Ragnarok odkrýva ďalšie podrobnosti!

Nikto ešte presne nevie, čo sa vlastne bude diať v treťom pokračovaní Thor: Ragnarok, a preto je každá nová informácia dôležitá. Avšak, informácie, ktoré už poznáme naznačujú, že dej filmu a vlastne celé spracovanie sa bude niesť vo viac fantasy štýle, narozdiel od predošlých dvoch častí, ktoré sa niesli skôr v dramatickom duchu. Zmena opäť nastáva aj na režisérskom kresle, ktoré obsadil Taika Waititi.

Nedávno odhalený nový výzor Thora, ktorý ho bude sprevádzať pravdepodobne až v aréne, ho zobrazuje s krátkym účesom, upraveným brnením a čo je hlavné, Thor má namiesto svojho kladiva-Mjolnir dva modré meče, takže nezodpovedanou otázkou naďalej zostáva, kedy o neho prišiel? Na titulnej stránke časopisu Entertainment vidíme popri Thorovi aj Cate Blanchett ako zápornú postavu HeluTessu Thompson ako bojovníčku Valkyrie.

Valkyrie bude vo filme veľmi dôležitou postavou pre Thora, čiže bude jednou z kladných postáv vo filme. Chris Hemsworth (Thor) sa podieľa zároveň aj na spracovaní tejto postavy, aby k Thorovi čo najviac sadla: „Thor je trochu ako fanúšik Valkyrie.“ Naznačuje tým, aký hlboký vzťah a aké silné partnerstvo bude medzi nimi. Hela bude zase tou zápornou postavou a bude to práve ona, ktorá pošle Thora na gladiátorskú planétu Sakaar.

Nesmieme zabudnúť ani na Hulka, ktorý sa spolu s Thorom ocitne na planéte Sakaar. Mark Ruffalo (Hulk) prezradil ako sa bude líšiť charakter Hulka od predchádzajúcich filmov, v ktorých sa predtým objavil (The Avengers, Avengers: Age of Ultron): „Bude to oveľa silnejší charakter než iba zelená ničiaca kreatúra, akú ste videli v Avengers. Má rešpekt. Je ako boh.“ Uvidíme, či sa dočkáme zápasu medzi Thorom a Hulkom, i keď je to viac než pravdepodobné.

Potitulková scéna na konci filmu Doctor Strange prezradila, že Dr. Strange pomôže Thorovi s hľadaním Odina, ktorý sa nachádza na Zemi, lenže Kevin Feige hovorí:

„Nie je toho veľa, čo sa odohráva na Zemi v tomto filme.“

Thor: Ragnarok je zatiaľ tajomný príbeh, ktorý sa dozvieme asi až v kine 2. novembra 2017.

Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.