UPDATE: Thor sa vo svojom filme dočká posily, bude ňou Hulk!

Nové zvesti hovoria o tom, že Hulk/Bruce Banner sa objaví vo filme Thor: Ragnarok. Správa pochádza z internetového serveru joblo.com, ktorý o tom informoval, počas New Yorského Comic Con-u.

UPDATE: Ďalší server potvrdzuje účasť zeleného goliáša v novom pokračovaní Thora. Tvrdí, aj že scenár filmu Thor: Ragnarok je najtemnejší aký sa kedy v Marveli napísal! Potvrdzuje to zrejme aj fakt, že vo filme, ktorý bude rozprávať príbeh o konci sveta, vystúpia postavy známe ako valkýry. Ide o mytologické ženské postavy, ktoré sprevádzajú padlých vojakov do Valhally (miesto večného odpočinku). V náväznosti na postavy, valkýr, sa vo filme má objaviť aj ich vodkyňa, polo-bohyňa a superhrdinka Valkyrie! Z komiksových stránok známa aj ako člen Avengers či Defenders. No a nakoniec je tu správa priamo z Hollywoodu, od internetového serveru Deadline.comKtorý potvrdil že Mark Ruffalo a Marvelveľmi blízko dohody a že je to celé naozaj pravda!

Valkyrie
(Valkyrie – vodkyňa valkýr)

Server joblo.com povedal, že správa pochádza z dôveryhodného interného zdroja. Obsah správy hovorí o tom, že Thor nebude čeliť zániku bohov sám, ale na pomoc mu príde samotný zelený goliáš. Nie je však jasné, či predstaviteľ Mark Ruffalo, strávi na plátne viac času ako Hulk alebo ako Bruce Banner.

Správa ďalej uvádza, že pre film bude dôležitá okrem AsgarduZeme ešte tretia planéta. Tu by sa mohlo zdať, že Planet Hulk bude predsa len zrealizovaná. Treba si však uvedomiť, že na Yggdrasile existuje 9 svetov, z ktorých každý predstavuje planétu ako takú.

hulk vs thor
(Thor a Hulk v animovanej snímke “Hulk VS” z roku 2009)

 

Na vierohodnosti celej správy pridáva fakt, že Marvel už v minulosti ohlásil, že sólo filmuHulkom sa nedočkáme. Dôvody sú minimálne dva. Práva na postavu a náročnosť spracovania CGI. Preto môžeme zeleného goliáša stretávať, len ako „výpomocv tímovkách alebo formou camea v iných sólovkách.

hulk a thor
(The Avengers, 2012)

 

Nič viac sa však na povrch nedostalo. Či ide naozaj o únik informácií alebo len o výplod fantázie je zatiaľ neznáme. V každom prípade si myslím, že spojenie HulkaThora by pre Marvel nebol vôbec zlý krok. Či už kvôli nižším tržbám filmov oboch spomínaných ale aj kvôli faktu, že sa jedna o dvoch najväčších silákovMCU, ktorý sa evidentne radi podpichnú. Podeľte sa s nami o názory na našej FB stránke.

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.