Tím magazínu PoP-Cult v dueli Hearthstone

Po úspešnej prvej časti magazínu PoP-Cult a po reakcii na trailer Beauty and the Beast sa tím magazínu PoP-Cult teraz rozhodol zmerať si sily v súboji v počítačovej hre Hearthstone. Nielen to. Pomedzi gameplay hry Hearthstone od firmy Blizzard Entertainment z ich známeho sveta Warcraft, sa dozviete aj zopár informácii o tejto multiplatformovej hre i o hraní samotnom.

V úvode i závere najnovšieho videa magazínu PoP-Cult sa dozviete, čo je to Hearthstone, na akých zariadeniach si túto hru môžete zahrať alebo, ako získate nové karty. Hlavnou náplňou najnovšej časti magazínu PoP-Cult je však samotné hranie. Proti sebe sa postaví mág s mocnými kúzlami a lovec so zákernými beštiami. Komu sa podarí ako prvému znížiť súperov život na nulu?

Hranie je komentované a vysvetľuje buď okolnosti aktuálne prebiehajúceho hrania alebo zaznamenáva bezprostredné emócie oboch hráčov z tímu PoP-Cult. Pozrite si gameplay magazínu PoP-Cult v hre Hearthstone a nechajte sa zlákať touto digitálnou kartovkou.

PoP-Cult

PoP-Cult
Webový magazín o komiksoch, filmoch, seriáloch, spoločenských hrách a mnohom ďalšom. Točíme o popkultúre.

Určite si prečítaj

Charles Burns – Génius, ktorý je možno predlohou pána Burnsa

S Charlesom Burnsom sa spája jedna zaujímavá konšpiračná teória (áno, aj my komiksoví fanúšikovia máme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.