Titans sa ukazujú v nových záberoch!

Vydanie 1.série seriálu Titans sa neúprosne blíži, a tak aj nová služba DC Entertainment opäť pripomína svoj prvý seriálový titul prostredníctvom druhého traileru.

Prvá vec, ktorá Vám udrela do očí, je to logo Netflixu v dolnom rohu a možno sa pýtate, že “Čo som prešvihol?”. No neprešvihli ste nič. Stále ide o seriál streamovacej služby DC Entertainment, ktorá avšak nebude dostupná po celom svete v dobe vydania seriálu. A tak kto by bol lepším distribútorom ako velikán Netflix? Teda napriek tomu, že sa v traileri spomína “Netflix Original Series” ešte to neznamená, že ide o seriál z ich produkcie. Koniec koncov, Netflix presne takýmto spôsobom vlastní práva na veľké množstvo seriálov všade po svete, no mnoho z nich sa nachádza na osobitnej streamovacej platforme v USA. Ale o to lepšie pre nás. Aspoň si nemusíme predplácať ďalšiu osobitnú službu.

Viac:  3.séria Daredevila príde už v októbri!

Každopádne, trailer ponúka viacero nových záberov na všetkých Titánov a oveľa lepšie nám približuje, ako ich schopnosti, tak aj samotný príbeh a dej prvej série. Stále nemáme všetky časti skladačky, ale to sa už, predsa len, vyrieši sledovaním seriálu. Naskytá sa nám pohľad na stručnú “back-story” jednotlivých členov Titánov, kde sa adresuje Robinova minulosť s Batmanom, resp. Brucom či nehostinné podmienky domova Raven. Taktiež bolo vrhnuté svetlo na to, ako sa Titáni navzájom poznajú alebo do určitej miery ešte len spoznajú. Teda pokiaľ Vás zaujal prvý trailer, tak tento by Vás mal navnadiť ešte viac, no v opačnom prípade, seriál aj naďalej pôsobí rozporuplným dojmom aj napriek svojmu dospelému podaniu.

Viac:  Game of Thrones Spin-off : Všetky novinky, o ktorých musíte vedieť

Snáď nás titul Titans presvedčí o opaku 12.októbra 2018, kedy sa má začať streamovať(v našom prípade) na Netflixe.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Game of Thrones Spin-off : Všetky novinky, o ktorých musíte vedieť

Koniec Game of Thrones sa možno blíži v nachádzajúcej 8.sérií, ale HBO s Westerosom ešte neskončilo. Uvažuje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.