Tom Cruise si zahrá v reštarte Múmie

Počas minulého roka sa štúdio Universal pokúšalo zlákať Toma Cruisa. Po mesiacoch špekulácií a fám bolo potvrdené, že Tom Cruise zahviezdi v reštarte hororovej klasiky z roku 1999, ktorá sa mala pôvodne objaviť v kinosálach 24.3.2016. Presunutie premiéry Star Wars VIII solídne zamiešalo s kartami a s najväčšou pravdepodobnosťou bude film vypustený až v júni 2017 spolu s prichádzajúcimi trhákmi Svetová vojna Z 2, Kingsman 2, Wonder Woman atď.

Sofia Boutella

Film sa pokúsi vytvoriť komplexný vzájomne prepojený svet, v ktorom budú vystupovať typické monštrá z týchto filmov. Na scenári momentálne pracuje Josh Spaiths, ktorý príbeh o prekliatí starodávnej múmie zasadí do súčasného sveta. Hlavná hviezda filmu bude vystupovať v úlohe vojaka z Navy SEALs bok po boku so Sofiou Boutellou (Star Trek Beyond), ktorá si údajne zahrá Múmiu. Scenár filmu zatiaľ zostáva zahalený rúškom tajomstva.

Zdroj: IMDb.com

Lívia Kelebercová

Lívia Kelebercová
Zdravím každého, čo si klikol na môj profil:) Som kreatívna študentka ktorej záľubou je písanie článkov a elektronických kníh na akékoľvek témy

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.