Tom Hardy ako Agent Venom, nie ako Eddie Brock

Zatiaľ čo sa Sony Pictures pripravuje na prvú klapku natáčania filmu o komiksovom anti-hrdinovi Venomovi, my sa poďme pozrieť, ktorú podobu tohto mimozemského symbiotu vlastne herec Tom Hardy stvárni. Najznámejšia podoba mimozemského parazita je Eddie Brock, ktorého filmové stvárnenie sme už mohli vidieť vo filme Spider-Man 3. Bude však Eddie Brock ústredným charakterom  aj v tomto novom filme?

To, že by sa mal vo filme objaviť ďalší Spider-Man, nie je veľmi pravdepodobné, i keď kostým Venoma je imitáciou toho Spider-Manovho a charakter Eddieho Brocka sa viaže iba na líniu s pavúčim mužom. Môžeme teda počítať s tým, že filmový príbeh bude viac než dosť upravený, a to tak, aby sa na neho neviazal, no je možné, že sa Spider-Man vo filme spomenie (i keď ho na plátne fyzicky neuvidíme).

Prečo teda Agent Venom? Ako bolo povedané, príbeh Eddieho Brocka je úzko spätý so Spider-Manom a vznikol na základe pomsty voči jeho osobe. Narozdiel od Flasha Thompsona (Agent Venom), ktorého príbeh s pavúčim mužom vôbec nesúvisí. V komikse sa s ním iba spriatelí. Preto by bol pre Sony charakter Agenta Venoma oveľa jednoduchšou a lepšou voľbou pre spracovanie filmového deja.

Navyše film bude niesť R-hodnotenie (+18) a Spider-Man sa do takéhoto filmu predsa len nehodí (keďže všetky doterajšie časti mali povolenie PG-13). Agenta Venoma sme v žiadnom filme ešte nevideli, a preto by jeho debut priniesol do sveta filmu opäť niečo nové, čo by fanúšikov Venoma zaujalo a Sony by tak získalo väčšiu sledovanosť. Sony už jeden film so Spider-Manom pripravuje, no bude to animovaný film, a to s hlavným hrdinom Milesom Moralesom (Nový Spider-Man, ktorý vznikol po smrti Petera Parkera). Film s Venomom by mal mať premiéru 5. októbra 2018.

Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.