Tom Hardy láka na Venoma prvý teaserom!

Ešte neprešli ani 2 týždne od toho, čo sa natáčanie Venoma zabalilo a my už dostávame prvé zábery z filmu vo forme teaser traileru. Názov filmu sa usadil s jednoduchým “Venom” a potom, čo sa Hasbro pustili do akčných figúrok, sme mohli po prvýkrát vidieť oficiálne logo filmu. Mimo to, samotné figúrky pôsobili jemne klamlivo, a tak je otázne, či výzor Venoma bude zodpovedať výzoru hračky. A tu prichádza na rad trailer. Po jeho zhliadnutí sa dozaista dostaví menšie sklamanie, pretože Venom sa v traileri nakoniec ani neukáže, avšak ako lákadlo spĺňa trailer svoju úlohu veľmi dobre. Veď presvedčte sa sami.

Oficiálny popis: Keď sa fotograf Eddie Brock stane hostiteľom nebezpečného mimozemského symbionta, stáva sa z neho jedna z najväčších hrozieb pre ľudstvo, no najmä pre neho samého.

Trailer sa zameriava skôr na to, ako Venom vznikne, a tak šancu vyniknúť dostáva Tom Hardy, ktorý je momentálne najväčším lákadlom na tento film, keďže pohľad na spracovanie Venoma sa nám ešte nenaskytol. Predsa len, film sa práve teraz nachádza v ranej fáze post-produkcie, a tak nie je ničím prekvapivým, že žiadne extrémne CGI zábery do traileru nepustili. No za to môžeme vidieť symbiot, čo je vlastne pôvodná forma Venoma, čo je vlastne určitá čierna takmer kvapalná látka, ktorá sa snaží nájsť si svojho hostiteľa. Tá sa dostáva do rúk doktora Carltona Draka(Riz Ahmed), ktorý bude v tomto filme zrejme predstavovať hlavného záporáka. Sem tam sa mihne nejaká tá akcia či ďalšie vedľajšie postavy, a to je v podstate všetko. Teraz nám ostáva už iba čakať na plnohodnotný trailer.

Film Venom zavíta do lokálnych kín 4.októbra 2018.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.