Tom Hardy vysvetľuje, ako bol vytvorený hlas pre Venoma

Mnohými zbožňovaní, mnohými odsudzovaný hlas Venoma sa dostáva do svetla reflektorov a predstaviteľ Venoma, Tom Hardy, prezradil, ako sa vôbec dostali k takémuto finálnemu výsledku. Ako viacerí z nás vedia, Hardy sa počas svojej kariéry potýkali s rozličnými fyzickými a aj psychickými zmenami pre svoje roly. Jedným z najvýraznejších aspektov je bezpochyby hlas a Hardyho spektrum je viac ako pestré, ako sme sa o tom mohli presvedčiť v seriáli Peaky Blinders, Dark Knight Rises či Legend, kde si zahral dvoch bratov s patričnými rozdielami. A tak by si bol jeden povedal, že skrotenie Venoma preňho nebude žiaden problém, no za oponou je toho oveľa viac, ako by sa mohlo zdať.

Popravde, zvukári na tom neľútostne pracovali, aby to mohli spustiť. Ráno som musel nahrať hlas pre Venoma, aby som potom mohol hrať Eddieho s Venomom v slúchadle. Takže ktokoľvek bol so mnou na scéne (a taktiež mal to slúchadlo – pozn. redaktora), počul aj Venoma, no musel ignorovať, že počuje Venoma.

A kedykoľvek som vyslovil moju signálnu repliku ako Eddie Brock, toto možno nebude dávať zmysel ľuďom, ktorí nie sú technické typy, tak ako aj ja, ale Patrick (Anderson – pozn. redaktora) sa v takýchto chvíľach nachádzal pod scénou, aby mohol doslovne citovať Venoma, počas čoho som mu skákal do reči, hovoril a hádal sa sám so sebou a pod. Je to trocha technickejšie, ale bolo to zábavné. Bola to veľmi, veľmi veľká zábava, a ak mám byť férový, tak Venoma hrajú v skutočnosti zvukári. Je to môj hlas, ale Venoma hrajú oni,” doplňuje Hardy.

Venom prichádza do kín už tento týždeň, 4.októbra 2018, tak si ho určite nenechajte ujsť.

Zdroj: therealstanlee.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.