Tom Hiddleston sa možno už nevráti!

Zdá sa že v zemi Asgard Marvel nie je všetko v poriadku. Je možné že epocha Lokiho sa blíži ku koncu.

Joss Whedon nedávno dal vedieť že Marvel mu spočiatku povolil Lokiho v jeho snímke Avengers: Age of Ultron. Následne načo oslovil Tom-a Hiddleston-a, ktorý so účasťou vo filme súhlasil, avšak Marvel ho cez to všetko z filmu vystrihol.

Teraz by sa mal Loki objaviť v pripravovanom filme Thor 3, ale zatiaľ to tak nevyzerá aj napriek tomu že Kevin Feige potvrdil jeho účasť. Tom Hiddleston pri prvých rozhovoroch pre jeho nový film Crimson Peak sa totiž vyjadril že vôbec nevie či sa v roli Loki-ho opäť objaví.

„Viete no…ja totiž vôbec neviem. Ak bude treba, tak budem veľmi rád ak ho budem môcť opäť hrať ale neviem kedy to bude a či vôbec.“

Je možné že Hiddleston to všetko iba hrá, spomenul aj rozhovor s kolegom Chris-om Hemsworth-om.

„Pýtal som sa Chris-a Hemsworth-a ako sa tie charaktery zmenili a ako sme sa zmenili my. Je to už päť rokov čo sme spolu prvý krát hrali. Je to fakt dávno. Takže uvidíme čo s toho bude.“

the-avengers-loki-loki-gif-img

Ja dúfam že toto celé je len veľká pretvárka zo strany Hiddleston-a. Viem si totiž predstaviť  že Marvel dosť pritlačil na svoje ovečky, obzvlášť po tom ako herec Idris Elba (Heimdall) pred premiérou Avengers 2 nechtiac prezradil že on aj Hiddleston sa vo filme objavia. Neviem si totiž úplne predstaviť že by sa Loki-ho ktorý bol hlavný ťahúň filmu Thor 2 len tak zbavili. Hiddleston ma neskutočnú charizmu a jeho stvárnenie Loki-ho sme si neskutočne obľúbili čo koniec koncov spôsobilo aj to že Loki-ho na plátne nikdy nie je dosť!

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.