TOP 5 Megazordov z Power Rangers

Kto by si nepamätal Power Rangers! Americký seriál o teenageroch so superschopnosťami oblečených do farebných kostýmov. Stali sa obľúbenými po celom svete. Prvýkrát sa na televíznych obrazovkách objavili 28. augusta 1993 ako Mighty Morphin  Power Rangers. Za ten čas bolo o nich vydané množstvo videohier, hračiek a dokonca aj divadelné predstavenie. Úvodný song “GO GO Power Rangers“ nám určite mnohým utkvel v pamäti až doteraz.

Každy Ranger bol vlastníkom svojho vlastného Dinozorda, ktorý bol farebne rovnaký ako jeho Ranger. Pôvodne to boli tyranossaurus, pterodactyl, mamut, triceratops a šabľozubý tiger. Časom sa menili na ďalšie rôzne zvieratá. Megazord je vlastne kombináciou Dinozordov. Transformácia Dinozordov na gigantického robota ozbrojeného mečom a štítom (neskôr ďalšími vylepšeniami). Power Rangers ho využili vždy, ak stál proti nim rovnako veľký nepriateľ.

  1. Samurai Megazord

Megazord v štýle samuraja pochádza zo série Power Rangers Samurai, ktorá mala dve sezóny a bola odvisielaná v rokoch 2011 až 2012. V tejto sérii Power Rangers ovládali prírodné živly. Sezóna nebola moc úspešná a na Imdb získala hodnotenie iba 4,9.

  1. Thunder Megazord

Tento Megazord sa objavil v druhej sezóne Mighty Morphin  Power Rangers v roku 1994 až 1995. Odlišoval sa hlavne od ostatných svojim brnením na hrudi a ramenách.

  1. Delta Max Megazord

Pôvod má v špeciálnej sérii s názvom S.P.D., kde Power Rangers boli zladení v štýle policajtov. Megazord nebol zložený zo zvieracích Zordov, ale sa skladal z policajných áut.

  1. Shogun Megazord

Megazord má tiež pôvod v Mighty Morphin  Power Rangers. Skladá sa zo Zordov vyzerajúcich ako menší roboti.

  1. MMPR Megazord

Prvé miesto obsadil úplne prvý klasický Megazord z prvej série Mighty Morphin  Power Rangers. Svojim štýlom najviac pripomína, ako by mal správny Megazord vyzerať a od ktorého by si mali brať príklad všetci vytvorení Megazordi. Myslím, že tohto Megazorda si pamätáme najviac.

Power Rangers sa dostávajú do povedomia hlavne vďaka novému filmovému spracovaniu, ktoré bude mať premiéru 6. apríla 2017. Uvidíme, ako tento reboot zapôsobí hlavne na skalných fanúšikov Power Rangers.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Charles Burns – Génius, ktorý je možno predlohou pána Burnsa

S Charlesom Burnsom sa spája jedna zaujímavá konšpiračná teória (áno, aj my komiksoví fanúšikovia máme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.