Trailer animovaného filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse prišiel nečakane!

Animovaný film Spider-Man: Into the Spider-Verse nám predstaví Spider-Mana, akého sme doteraz nevideli. Dej filmu sa totiž odohráva vo svete, kde neexistuje iba jeden Spider-Man, ale masku nosí oveľa viac hrdinov. Jedným z nich je aj hlavná postava teenager Miles Morales, ktorý spoznáva svoje schopnosti. Spider-Verse obsahuje však aj ďalšie postavy ako napríklad Silk, Spider-Gwen alebo Spider-Girl, takže okrem Petera Parkera a Milesa Moralesa uvidíme film veľkých rozmerov.

Na filme pracuje Bob Persichetti (Shrek 2, The Little Prince) a Peter Ramsey (Godzilla, Minority Report) a vo filme budeme počuť hlas Lieva Shreibera (X-Men Origins: Wolverine), Mahershala Aliho (Moonlight, Luke Cage) a Shameika Moorea (Dope), ktorý svoj hlas požičia Milesovi Moralesovi. Vizuálne je film inovatívny, temné prostredie noci dodáva filmu tu správnu atmosféru, ktorá poteší nejedného fanúšika. Animovaný film Spider-Man: Into the Spider-Verse uvidíme v decembri 2018.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.