Trailer filmu Avengers: Infinity War je tu! Konečne!

Marvel dnes ukončil dlhé, naozaj dlhé čakanie fanúšikov, ktorí už takmer rok neustále prosia Marvel o prvé zábery z najočakávanejšieho filmu budúceho roka. Avengers: Infinity War ukončí dlhé roky skladania Marvel filmového vesmíru, ktorý začal v roku 2008. Odvtedy sa Marvel držal plánu, do ktorého vložil obrovské peniaze, všetko, čo mal, len aby sa mohol dostať do tohto bodu. Tak vznikol aj úspešný Thor: Ragnarok, ktorý stále beží v kinách. Všetko však raz musí skončiť…

Bratia Joe a Anthony Russo zatiaľ podľa všetkého odviedli skvelú prácu na filme a ani nehovoriac o hereckom obsadení filmu. Strážcovia galaxie sa po prvýkrát stretnú s ostatnými členmi Avengerov, teda najskôr s Thorom, dozvieme sa, kde sa schováva posledný kameň duše a svet napokon pozná nekonečnú vojnu. Loki, ktorý vzal na konci filmu Thor: Ragnarok Tesseract, ho podáva prevdepodobne Thanosovi a Proxima Midnight sa snaží vytrhnúť ďalší kameň z Visionovej hlavy.

Hlavný a najväčší záporák, akého kedy Marvel poznal, Thanos vďačí za svoju podobu Joshovi Brolinovi, ktorý si mimochodom zahrá aj Cablea vo filme Deadpool 2. Ďalej vo filme uvidíme ikony Marvelu ako Iron Mana (Robert Downey Jr.), Captaina Americu (Chris Evans), Hulka (Mark Ruffalo), Thora (Chris Hemsworth), Doctora Strangea (Benedict Cumberbatch), Spider Mana (Tom Holland), Strážcov galaxie a mnoho ďalších. Avengers: Infinity War uvidíme 26. apríla 2018.

Naše postrehy z traileru

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.