Trailer na film Ready Player One vás pohltí do virtuálnej reality!

Film Ready Player One je založený na futuristických dobrodružstvách, ktoré sa odohrávajú vo virtuálnej realite OASIS.

Režisérom filmu je však legendárny Steven Spielberg, ktorý svoje najnovšie filmové dielo posúva za hranice možností. Príbeh vznikol na základe románu od Ernesta Clinea, ktorý sa taktiež podieľal na tvorbe filmu. Tye Sheridan, doteraz viac známy ako Cyclops z filmu X-Men: Apocalypse, si vo filme zahral hlavnú postavu Wadea Wattsa, ktorý sa nečakane dostane do problémov vo vnútri virtuálnej reality, avšak nie iba tam.

V roku 2045, vo svete zužovanom globálnym otepľovaním a preľudnením väčšina ľudí trávi svoj voľný čas vo virtuálnej realite OASIS, kde sa namiesto povinností zabávajú s ostatnými hráčmi a hrajú rôzne minihry. OASIS je vytvorený Jamesom Hallidayom a virtuálna realita je inšpirovaná hernou, filmovou a televíznou popkultúrou 80. a 90. rokov 20. storočia. Zakladateľ tesne pred smrťou však spustí poslednú hru, ktorá víťazovi prinesie miliardy dolárov. Film Ready Player One uvidíme 30. marca 2018.

Zaži Virtuálnu Realitu na vlastnej koži:

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.