Trailer filmu Star Wars: The Last Jedi odhalil niečo viac z príbehu!

Konečne. Prvý oficiálny trailer filmu Star Wars: The Last Jedi začal kolovať internetom iba túto noc, no za ten čas už má takmer 10 miliónov zhliadnutí. Niet divu, pretože zábery odhaľujú podstatné prvky príbehu, na ktoré čakal nejeden fanúšik.

Rey odhalí svoju skutočnú silu, ku ktorej ju doviedol legendárny Luke Skywalker, Kylo Ren stojí na pokraji najťažšieho rozhodnutia v jeho živote, a vodca Snoke, zatiaľ síce nevieme kto vlastne je, ale vo filme zohráva dôležitú rolu.

Režisérom a scenáristom filmu je Rian Johnson (Looper, Zmiznutie), o hudbu sa opäť postaral John Williams (Jurský park, Star Wars I-VIII, Indiana Jones) a vo filme uvidíme Marka Hamilla (Luke Skywalker), Daisy Ridleyovú (Rey), Adama Drivera (Kylo Ren), zosnulú Carrie Fisherovú (princezná Leia), Oscara Isaaca (Poe Dameron) a Johna Boyegu (Finn). Už ôsme pokračovanie Star Wars série sa do našich kín dostane 15. decembra 2017.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.