Trailer na 6. sériu Agents of S.H.I.E.L.D. – Ne-Coulson chce zničiť Zem

Po viac ako roku sa Agenti Shieldu vracajú na televízne obrazovky. Televízia ABC uverejnila prvý trailer na šiestu sériu Agentov.

Počas prvých piatich sérii, Agenti S.H.I.E.L.D.u riešil všetky druhy problémov. Najnovšie v 5. sérii cestovali do budúcnosti a do vesmíru. Séria sa skončila tým, že sa tímu podarilo zachrániť Zem pred zničením Gravitonom, ale stratili Coulsona. Tím nedokázal vyliečiť Phila Coulsona z jeho zranenia z Avengers (2012) – ktoré mu síce vyliečil Fury pomocou technológie Kree, ale následne dohoda s Ghost Riderom v 4. sérii zvrátila účinky liečby a vo finále 5. série Coulson opustil S.H.I.E.L.D. aby mohol dožiť svoje zostávajúce dni s Mayovou.

Nová séria Agentov začne o rok neskôr pátraním po Fitzovi. Agenti budú nútení bojovať s novou postavou, ktorá nie je Phil Coulson, ale hrá ju Clark Gregg. Viac vám odhalí nový trailer.

Keďže 6. séria začína rok po 5. sérii, dostávame sa do zaujímavého obdobia medzi Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame. Nebudeme spoilerovať, fanúšikovia, ktorí už videli Endgame vedia na čo narážame. Bude zaujímave pozorovať ako tvorcovia Agentov zapracujú tieto udalosti z filmov do seriálu alebo ako ich úplne od ignorujú. Našťastie do prvej časti šiestej série nám zostáva už len týždeň a tak nemusíme dlho čakať na odpovede.

Šiesta séria Agents of S.H.I.E.L.D. má premiéru 11. mája na ABC.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.