Trailer na druhú sériu seriálu Iron Fist

Iron Fist sa vracia v trinástich epizódach druhej série na platformu Netflix už v septembri. Prvá séria získala priemerné hodnotenia od divákov hlavne pre pomalý a predvídateľný príbeh, avšak najnovší dvojminútový trailer nám prináša malú nádej, že druhá séria bude o čosi lepšia.

Trailer nám odhalil hlavne časť príbehu, kde uvidíme návrat Colleen Wing, no k Iron Fistovi sa pripojí aj Missy Knight, známa hlavne zo seriálu Luke Cage. Po utlačení moci organizácie The Hand v seriáli Defenders prichádza ďalšie nebezpečenstvo v podaní záporáka s menom Davos.

Druhú sériu nám prinesie spoločnosť Netflix v spolupráci so štúdiom Marvel. Tvorcom seriálu je Scott Buck, ktorý pracoval tiež na seriáloch ako Dexter alebo Inhumans. Ale do úlohy showrunnera(a zároveň výkonného producenta) sa pri 2.sérii postavil Raven Metzner, ktorého prácu môžete poznať najmä zo seriálu The Sleepy Hollow od spoločnosti Fox. V hlavnej role uvidíme Finna Jonesa ako hrdinu Iron Fista a ďalej sa nám predstaví Jessica Henwick (Colleen Wing), Sacha Dhawan (Davos), Jessica Stroup (Joy Meachum) a Tom Pelphrey (Ward Meachum). Druhú sériu seriálu Iron Fist uvidíme 7. septembra 2018.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.